Na pocieszenie skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

Od pięciu minut Polacy bez bramki.

58'

Krajewski w słupek. Skuteczność poniżej krytyki w drugiej połowie

czas 58'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Szczęscie, że nie czerwona po ataku na Bezjaka

56'

To się robi nudne. Skof złapał bombę Bieleckiego z dystansu

czas 56'

Miha Zarabec został wykluczony na 2 minuty.

55'

6/20 w drugiej połowie. Katastrofa. A Skof ma już 50 proc. skuteczności

54'

Lijewski znowu gorszy od Skofa. Przy okazji zderzyłem się ze Sloweńcem, Skof dość mocno to odczuł

POL 19 : 24 SVN
czas 53'

Słoweńcy robią w ataku, co chcą. Trafił Marko Bezjak.

POL 19 : 23 SVN
czas 53'

W końxu przełamał się Krzysztof Lijewski.

51'

Łysina Skofa będzie się śniła naszym zawodnikom. Daszek zatrzymany przez Słoweńca

POL 18 : 23 SVN
czas 51'

Bramka! Trafił Uros Zorman.

POL 18 : 22 SVN
czas 51'

Bramka! Trafił w kontrze Przemysław Krajewski. Tego nie dało się zmarnować.

50'

czas 47'

Bramka! Trafił Vid Kavticnik. Wcześniej Jurkiewicz wprost w blok i Słoweniec miał już łatwe zadanie, Wyszomirski opuścił bowiem posterunek

47'

Wyszomirski wyciągnął instynkownie rękę i obronił rzut Zormana

47'

Trudno w to uwierzyć. Jureckiemu akcję wypracował Lijewski, w dodatku grając w osłabienie. "Shrek" z koła ponad bramką...

POL 17 : 20 SVN
czas 46'

Skutecznie rzut karny wykonywał Miha Zarabec.

czas 46'

Michał Daszek został wykluczony na 2 minuty.

46'

Gwoli ścisłości Skof ma 46 proc. skuteczności

46'

Adamie Wiśniewski, to powinna być bramka. Skrzydłowy sam na sam ze Skofem, ale doświadczony golkiper znowu lepszy. Co za wejście

POL 17 : 19 SVN
czas 45'

Skutecznie rzut karny wykonywał Miha Zarabec. Nie pomógł Szmal w bramce. Zarabec jest dzisiaj niesamowity

POL 17 : 18 SVN
czas 44'

Krzysztof Lijewski ! Do "pustaka" w stylu Siódmiaka. Wcześniej faul ofensywny Zormana

POL 16 : 18 SVN
czas 43'

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

43'

Podanie Lijewskiego do koła rodem z koszykówki. Syprzak jednak faulowany i karny!

POL 15 : 18 SVN
czas 42'

No wreszcie Karol. Kapitalne trafienie z dystansu

42'

Chociaż Wyszomirski nam pomaga. Dolenec zatrzymany

40'

1 bramka Polaków przez 10 minut.

40'

Niesamowite. Jurkiewicz zmylił obronę zwodem, stanął oko w oko ze Skofem, ale trafił w poprzeczkę...

POL 14 : 18 SVN
czas 39'

Po kolejnej niewykorzystanej okazji do kontry błyskawicznie ruszył Blaz Janc.

39'

Słoweńcy odcinają koło od podań i Polacy muszą próbować z drugiej linii. Skof przyciąga piłki jak magnes

POL 14 : 17 SVN
czas 38'

Bramka! Trafił Simon Razgor. Kavticnik kapitalnie dostrzegł skrzydłowego. Niedobrze

38'

Zgubił piłkę Krajewski...

37'

Chyba słuszna decyzja Tałanta Dujszebajewa. Czas na żądanie. Polacy z jedną bramką przez siedem minut

POL 14 : 16 SVN
czas 36'

Za łatwo Marko Bezjak. Słoweniec całkowicie zmylił Szybę i koledzy spojrzeli na niego z wyrzutem

POL 14 : 15 SVN
czas 36'

Ależ trudno było o tą bramkę. Kamil Syprzak dostał podanie od Bieleckiego i przepchnął Gabera na kole.

35'

Słoweńska obrona nie do przejścia. Polacy biją głową w mur.

POL 13 : 15 SVN
czas

Na dwa razy Vid Kavticnik. Najpierw góra Wyszomirski, potem Słoweńca nie upilnowali Kus z Szybą

33'

Karol Bielecki nie może się wstrzelić w drugiej połowie. Znowu Skof! Stary, ale jary. 39 lat na koncie

33'

Rękę wyciągają też Słoweńcy. Janc koncertowo zmarnował okazję

33'

To musi być bramka. Lijewski w kontrze wprost w Skofa

32'

Potęzny rzut Bieleckiego, ale Skof już czekał w lewym narożniku

POL 13 : 14 SVN
czas 31'

Nie minęło 20 sekund, a Matej Gaber wykorzystał podanie Zarabeca.

czas Druga połowa
komentarz
czas 30'

Michał Szyba został wykluczony na 2 minuty. Niepotrzebne starcie z Bezjakiem

POL 13 : 13 SVN
czas 29'

Piotr Wyszomirski jest jednym z najbardziej skutecznych Polaków dzisiaj! Tylko Szyba lepszy. Kolejny rzut do pustej bramki, nie zdążył wrócić Skofa po fatalnie rozegranej akcji

3
POL 12 : 13 SVN
czas 29'

Bramka! Trafił Michał Szyba. Jak rasowy prawoskrzydłowy. Michal Daszek lubi to

czas 28'

Vid Poteko został wykluczony na 2 minuty. Piłka daleko od koła, a Słoweniec postanowił sprowadzić Jureckiego do parteru