27:24
Zakończony
Japonia
komentarz

My już serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. Zapraszamy na kolejne zawody. Interesująco zapowiada się mecz ostatniej szansy dla Biało-Czerwonych (16 stycznia z Rosją o godzinie 20.45).

1
komentarz

Jeszcze na koniec dość interesująca teoria.

komentarz

Polska, jeśli marzy o grze w następnej fazie turnieju we Francji, musi liczyć już nie tylko na siebie, ale i na rywali. Po pierwsze, trzeba będzie pokonać Rosję i Japonię. A jak widać, zadanie do łatwych nie będzie należało.

komentarz

Najlepszym zawodnikiem meczu Brazylii z Japonią został wybrany Haniel Langaro. Jego statystyka w tym spotkaniu to 8 celnych rzutów na 13 prób i 2 asysty.

60'

Znów pusta bramka po stronie Japończyków, ale tym razem uratował ich słupek.

60'

Ostatnia minuta do końca spotkania.

1
czas 59'

Nie będzie niespodzianki. Faworyt nie zawiódł. Brazylia zainkasuje dwa punkty.

czas 58'

Kairi Kochi został wykluczony na 2 minuty.

czas 58'

27:24. Cóż za szybka kolejna bramka dla Japonii. Wciąż wierzy.

czas 58'

27:23. Bramka! Trafił Shinnosuke Tokuda.

czas 57'

27:22. Po meczu. Pusta bramka Japończyków i trafienie dla Brazylii.

57'

Dobrze bronią gracze Ortegi. Starczy im czasu?

czas 56'

26:22. Kilka sekund trwała akcja Japończyków. Odpowiedział Shinnosuke Tokuda. Jednak czasu coraz mniej.

czas 56'

26:21. Bez wątpienia MVP meczu Haniel Langaro.

56'

Broni jeszcze rzut Hiroki Shidy Aleida.

czas 55'

25:21. Ale przy takiej obronie nic Japonia tutaj nie zrobi. Rzut nad obrońcami oddał Haniel Langaro. Bramkarz bez szans.

czas 54'

24:21. Czas odniósł swój skutek, trafił bowiem Hiroki Shida.

54'

Antonio Carlos Ortega poprosił o rozmowę. Znajdzie sposób na odwrócenie losów meczu?

czas 54'

24:20. Znów świetnie spisał się duet Alexandro Pozzer - Silva. Ten pierwszy dopisał sobie kolejne trafienie.

53'

Trudno będzie Japonii odnieść w tym meczu sukces.

1
53'

Nie dopisało teraz szczęście Hiroki Shidy.

52'

Gra pasywna Japonii. Pod presją, ale lepszy Cesar Almeida. Pierwsza jego interwencja.

czas 52'

23:20. Na problemy strzeleckie Haniel Langaro. Siódma bramka na jedenaście prób.

czas 51'

22:20. Shinnosuke Tokuda w końcu przełamuje niemoc kolegów.

czas 50'

22:19. Niewykorzystane okazje się mszczą. Z pozycji obrotowego świetnie spisał się Alexandro Pozzer. Podawał Silva.

1
50'

Prosty i sygnalizowany rzut Japończyków. Santos nie miał problemów z obroną. Czwarta szansa na gola kontaktowego nieudana.

49'

Pomylił się jednak również bardzo dziś skuteczny Haniel Langaro.

48'

Gra pasywna i Shinnosuke Tokuda tylko w poprzeczkę.

48'

Japonia przed szansą na bramkę kontaktową.

1
47'

Nie ma kolejnego trafienia dla Brazylii, ale i rywale popełnili błąd. Pośpiech niewskazany!

czas 46'

21:19. Był jednak faulowany, a akcję zakończył ostatecznie Shinnosuke Tokuda.

46'

Próba podania do kołowego, ale Motoki się poślizgnął.

1
46'

Tymczasem czas dla japońskiego szkoleniowca.

46'

Japonia dokona cudu? Do końca jeszcze kwadrans.

czas 45'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Fabio Chiuffa. Obronił Masatake Kimura. Z karnego po raz pierwszy na 3 próby.

45'

Starają się być aktywni w defensywie Japończycy, popełnili jednak błąd i będzie rzut karny dla rywali.

44'

Obok bramki rzucał Mekaru.

43'

Gra pasywna Japończyków.

czas 43'

21:18. Ależ gol Jose Guilherme de Toledo. Płocczanin naprawdę zaimponował. Złapał piłkę i od razu oddał zaskakujący rzut.

czas 42'

20:18. Ależ technicznie rzucał teraz z pozycji obrotowego Takashi Kato. Japonia wraca do gry, już drugi raz w tym spotkaniu.

1
42'

Mocno pomylił się teraz jeden z graczy Canarinhos. Rzut obok bramki.

czas 41'

20:17. Skutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe.

40'

Rzut karny. Rzucał Shida, ale został powstrzymany.

czas 40'

Alexandro Pozzer został wykluczony na 2 minuty. Bardzo ostro zaatakował Hiroki Shidę. To drugie upomnienie dla Brazylii w tym meczu.

40'

Japończycy muszą jednak odrabiać straty. Może się udać, jeśli Masatake Kimura będzie tak dobrze bronił.

czas 39'

20:16. Odpowiedział niemal natychmiast Hiroki Shida.

czas 39'

20:15. Bramka! Trafił Jose Guilherme de Toledo.

czas 38'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Atsushi Mekaru. Trafił wprost w Santosa. Jeśli nie rzuca się karnych, trudno będzie o wygranie meczu.

1
38'

Karny dla Japonii.

czas 38'

19:15. Cóż dziś wyczynia Haniel Langaro. To już jego szósta bramka!

1
czas 37'

18:15. Doskonale przymierzył w indywidualnej akcji Shinnosuke Tokuda.

czas 36'

18:14. Huknął teraz z dystansu Haniel Langaro. Japonia traci dystans, co dla Biało-Czerwonych nie jest najlepszym wynikiem.

36'

Była bramka dla Japonii czy nie? Zdaniem sędziów nie. Powtórka potwierdziła dobrą decyzję arbitrów.

czas 35'

17:14. Tymczasem mieliśmy rzut karny po drugiej stronie parkietu, który skutecznie wykonywał Fabio Chiuffa.

1
35'

Japonia wciąż pozostaje w grze o punkty.

czas 34'

16:14. Pierwszy raz na linii 7 metrów stanął i skutecznie rzut karny wykonał Atsushi Mekaru.

34'

Obronił rzut rywali Santos. Będzie jednak rzut karny dla Japonii.

34'

Jak na razie Japonia nie weszła dobrze w drugą część meczu.

1
czas 33'

16:13. W końcu trafienie z lewego skrzydła po stronie Brazylii. Trafił Claryston Novais.

czas 33'

Kohei Narita został wykluczony na 2 minuty.

czas 32'

15:13. Pokazał w tej akcji swoje niebagatelne możliwości Shinnosuke Tokuda. Naprawdę piękna bramka.

czas 32'

15:12. Na rzut zdecydował się Haniel Langaro. Bramkarz rywali bez szans.

2
czas 31'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie. Lepszy Santos.

1
31'

Przy piłce Japończycy.

20:43

Wracamy do hali. Oba zespoły są już na parkiecie. Za chwilę druga połowa. Na razie 5/5 ma Fabio Chiuffa.

1
20:43

Japonia rzeczywiście ma dziś atuty ku temu, by pokusić się o pewną niespodziankę.

1
20:43

Zdaniem naszego dziennikarza, Japonia odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w tym turnieju.

20:43

Japończycy w tym meczu spisują się zaskakująco dobrze. Gdyby nie kilka minut impasu, pierwsza połowa mogłaby się skończyć nawet remisem. Mało widoczny jest w tym spotkaniu Jose Guilherme de Toledo. Być może to kwestia taktyki zastosowanej przez trenera Antonio Carlosa Ortegi.

Wynik pierwszej połowy meczu Brazylia - Japonia jest zaskakujący?
30'

Błąd kroków Brazylijczyków i nie będzie już akcji bramkowej w pierwszej połowie.

30'

Tymczasem stanęli Brazylijczycy. Japonia zmarnowała jednak okazję na bramkę kontaktową. Lepszy między słupkami Maik Santos.

czas 29'

14:12. Znów przechwyt piłki i ponownie w roli głównej Jin Watanabe. Dobre minuty w jego wykonaniu.

1
28'

Rzeczywiście, Fabio Chiuffa może imponować.

28'

O czas poprosił trener Washington Nunes.

1
czas 28'

14:11. Cóż za błąd bramkarza Santosa. Podał piłkę wprost w ręce Jina Watanabe. Ten wykonał kilka kroków i znalazł się w sytuacji sam na sam.

28'

Długo na swoją bramkę czekają gracze Ortegi.

1
czas 27'

14:10. Rośnie przewaga Brazylii. Po raz trzeci bramkę zapisał na swoim koncie Joao Pedro Silva.

1
26'

Znów mylą się Japończycy.

1
czas 25'

13:10. Zemściła się poprzednia akcja. Na skrzydle znów idealnie znalazł się Fabio Chiuffa i błędu nie popełnił, choć dopiero po dobitce.

1
czas 25'

12:10. Z pozycji obrotowego bramkę dołożył Alexandro Pozzer. Tymczasem prosty błąd rywali i Canarinhos mogą zaraz prowadzić 3 oczkami.

1
czas 24'

11:10. Lukę w obronie wykorzystał Kento Uegaki. Bramkę więcej mają Brazylijczycy.

1
24'

Gra wznowiona. Wątpliwości delegata zostały rozwiane. Popełnił w tej sytuacji błąd, bo zmiana została przeprowadzona prawidłowo.

1
24'

Konsultują się wciąż sędziowie.

1
2
24'

Tymczasem mamy małe zamieszanie. Prawdopodobnie błąd zmiany u Japończyków. Kolejna wideoweryfikacja w tych mistrzostwach.

2
czas 24'

11:9. Ależ dziurę w obronie mieli teraz Japończycy. Pięknie wykorzystał to Joao Pedro Silva. Bramkarz rywali bez szans.

1
2
czas 23'

Żółtą kartkę otrzymał Kohei Narita.

1
2
22'

Dobrze między słupkami zachował się Santos. To jego dopiero trzecia udana interwencja.

1
1
czas 22'

10:9. Skutecznie rzut karny wykonywał Fabio Chiuffa. Kimura został przelobowany. Ryzyko tym razem się opłaciło.

1
1
22'

Rzut karny dla Brazylii. Pierwszy.

1
czas 21'

9:9. Nie tylko z rzutów karnych potrafi skończyć akcję Yuto Agarie. Tym razem bramka padła z rozegrania.

1
czas 20'

9:8. Po raz drugi w tym spotkaniu bramkę zdobył Jose Guilherme de Toledo. Kończył lewą ręką w trudnej sytuacji.

1
czas 20'

8:8. Znów remis. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

1
20'

I jeszcze rzut karny dla rywali.

czas 20'

Fabio Chiuffa został wykluczony na 2 minuty.

1
czas 19'

8:7. Bramka! Trafił Joao Pedro Silva.

19'

Rzeczywiście, Japonia jak na razie zaskakuje.

1
18'

Uciekła piłka Japończykom. Sędziowie już wskazali na grę pasywną.

1
18'

Skuteczność Kimury w japońskiej bramce to obecnie 36 proc.

1
18'

Czas dla Ortegi.

1
17'

Sam próbował rozwiązać akcję Langaro, ale uderzył wysoko ponad bramką Kimury.

17'

Seria błędów z obu stron.

16'

Poprzeczka ratuje Brazylię. Przestrzelił Kento Uegaki. Tymczasem obronił Masatake Kimura.

czas 16'

Żółtą kartkę otrzymał Henrique Teixeira.

1
1
czas 15'

7:7. Błyszczy na prawym skrzydle Fabio Chiuffa. Otrzymał idealne podanie i po długim rogu pokonał Kimurę.

czas 15'

6:7. No i proszę. Mimo gry pasywnej trafił Kento Uegaki.

1
14'

Gra pasywna po stronie ekipy z Japonii.

2
14'

Blisko było faulu na Brazylijczyku, ale sędziowie puścili akcję. Obronił Kimura.

13'

Przestrzelił Shida. Dobrze ustawiony był Santos.

12'

Brazylijczycy przejęłi piłkę, ale we własnej akcji przekroczyli linię pola bramkowego.

czas 12'

6:6. Szybka odpowiedź Canarinhos i mamy kolejny remis. Wyjątkowo wyrównana jest ta rywalizacja.

czas 11'

5:6. Imponują w tym mecu Japończycy. Przepiękną wkrętkę zaliczył 27-letni Hiroki Shida.

czas 10'

5:5. Jest i pierwsza bramka najskuteczniejszego Brazylijczyka, Jose Guilherme de Toledo.

czas 10'

4:5. Ożyło prawe skrzydło Japończyków. Świetnie zachował się Jin Watanabe.

czas 9'

4:4. Idealnie, tuż pod poprzeczkę z 10. metra uderzał Haniel Langaro.

9'

Akcja nieskończona przez Japonię. Brazylia z okazją na remis.

8'

Ponownie między słupkami błysnął Masatake Kimura.

2
8'

Broni Kimura, a Kochi obok bramki rywali.

1
Komu kibicujesz w kontekście meczu Polaków?
Brazylii
Japonii
2
7'

Błędy w ataku i z jednej, i z drugiej strony. Piłka dla Brazylii.

czas 6'

3:4. Jest też niesamowicie szybka kontra ekipy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Piękną bramkę dołożył Remi Anri Doi.

1
czas 5'

3:3. Lepiej rozpoczął te zawody Hiroki Shida. Pierwszy rzut i od razu bramka.

1
czas 4'

3:2. Pierwsza szybka kontra Brazylii. A w tej najszybszy Fabio Chiuffa. To jego drugie trafienie.

czas 4'

2:2. Remis. Niespodziewany rzut oddał Haniel Langaro.

4'

Aktywni są w obronie gracze Ortegi.

czas 3'

1:2. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

3'

Słupek uratował Brazylię, ale Japończycy mieli jeszcze dobitkę i będą mieli rzut karny.

czas 2'

1:1. Tym razem Canarinhos bezbłędni. Trafił Fabio Chiuffa.

czas 1'

0:1. Szybkie otwarcie. Nieudanie zaczęła Brazylia. Japonia z kontry, bramkę zdobył Kairi Kochi.

czas Start meczu
20:43

Przypomnijmy, Japonia dwukrotnie schodziła pokonana. Brazylia tylko raz musiała pogodzić się z przegraną. Ten mecz może zdecydować o awansie Canarinhos.

20:43

Tymczasem słuchamy hymnów państwowych.

20:25

Oba zespoły są już na parkiecie. Kończy się prezentacja drużyn.

Brazylia pokona Japonię?
3
20:25

W ekipie Canarinhos pierwszoplanową postacią jest dobrze znany polskim kibicom Jose Guilherme de Toledo. Do tej pory na swoim koncie zapisał aż 13 bramek! Japończycy mają kilku zawodników, którzy najczęściej zapisują się w protokole po stronie zdobytych bramek. Są to: Kento Uegaki i Shinnosuke Tokuda (obaj mają obecnie po 8 trafień).

20:25

Wynik tej rywalizacji będzie bardzo istotny z uwagi na udział Biało-Czerwonych w kolejnej fazie francuskiego turnieju. Polska ekipę z Kraju Kwitnącej Wiśni podejmie w ostanim meczu w tej grupie.

20:25

Witamy Państwa i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live na naszych łamach. W ostatnim niedzielnym meczu mistrzostw świata we Francji w grupie A Brazylia podejmie Japonię.