PGNiG Superliga Mężczyzn: Dzika Karta: 1. mecz

33:30. Skutecznie rzut karny wykonywał Marek Świtała.

1
1
1
czas 60'

Kirył Kniaziew został wykluczony na 2 minuty. Tuż przed syreną będzie jeszcze karny dla Pogoni.

1
1
1
1
1
czas 60'

Bartosz Konitz został wykluczony na 2 minuty. Były reprezentant zaciekle walczył o przechwyt, przypadkowo uderzając rywala w twarz.

1
1
1
1
2
czas 60'

33:29. Niezawodny w końcówce Paweł Krupa. Trzecia bramka z rzędu.

3
3
2
2
1
czas 59'

Szymon Sićko został wykluczony na 2 minuty. Chyba po meczu. Głogowianie dokończą mecz w czwórkę. Młodzieniec z Chrobrego przeszkadzał rywalom w rozpoczęciu gry po stracie.

1
1
59'

Kolejna strata Chrobrego. Sędziowie odgwizdali grę pasywną.

1
1
czas 58'

Adam Babicz został wykluczony na 2 minuty.

1
1
1
czas 58'

32:29.  Paweł Krupa mężem opatrznościowym Pogoni. Przedarł się, rzucił bramkę i zarobił wykluczenie dla Babicza.

2
2
1
1
58'

Tym razem o przerwę poprosił Rafał Biały, opiekun Pogoni.

1
1
58'

Tymczasem od razu po powrocie na parkiet katastrofalne rozegranie i Chrobry stracił piłkę.

1
1
2
57'

Czas dla Chrobrego. Ostatnia szansa na nadrabianie start.

1
czas 57'

Paweł Krupa na 31:29! Kibice w Szczecinie nieco odetchnęli po mocnym rzucie z biodra.

2
2
1
1
1
57'

W natarciu szczecinianie.

1
1
1
1
czas 56'

30:29. Skutecznie rzut karny wykonywał Dawid Krysiak.

2
1
1
1
56'

Obrona Kubały w kole. Karny dla Pogoni.

2
1
1
1
czas 56'

29:29. Mariusz Gujski sprytniejszy i silniejszy od Krupy. Przepchnął rywala i dał Chrobremu kolejny remis.

3
3
1
czas 55'

29:28. Bosy obsłużył podaniem Dawida Fedeńczaka.

1
1
czas 54'

Krzysztof Tylutki został wykluczony na 2 minuty.

czas 53'

28:27. Pogoń wraca do żywych. W swoim stylu Kirył Kniaziew.

1
1
czas 52'

27:27. Remis! Wisiało to w powietrzu od kilku minut. Sićko wziął na siebie obrońców i Marek Świtała miał sporo miejsca.

3
1
1
czas 52'

Mateusz Zaremba został wykluczony na 2 minuty.

52'

Konitz musiał rzucać, Kapela na posterunku. Chrobry z szansą na remis.

czas 51'

27:26. I jeszcze kontra! Wykończył ją Wiktor Kubała. Będą emocje w Szczecinie.

1
czas 51'

27:25. Marek Świtała w roli obrotowego. Kapitalne podanie od Gujskiego.

50'

Babicz mijał rywali jak slalomowe tyczki, ale na jego drodze stanął świetny w ostatnich minutach Matkowski.

czas 49'

27:24. Ohoho, jedna z ładniejszych bramek dzisiaj. Bartosz Konitz w samo okienko.

1
48'

Faul ofensywny Babicza.

1
48'

Bosy obrócił się z piłką, ale rzucił wprost w Stacherę. To niezbyt częsty widok dzisiaj. Szczecinianie domagają się karnego, sędziowie nie reagują.

1
czas 47'

26:24. Bramka za bramkę. Tym razem po rzucie bieżnym trafił Adam Babicz.

czas 46'

26:23. Znowu przypomniał o sobie Kirył Kniaziew. Białorusin nawiązał do znakomitej I połowy.

czas 46'

25:23. Bramka! Trafił Mariusz Gujski.

czas 45'

25:22.  Arkadiusz Bosy panuje na kole. Widzą to koledzy i sporo do niego grają. Bramka obrotowego po świetnym dograniu Krupy.

2
45'

Matkowski odbił piłkę po rzucie Babicza. Po drodze otarła się jeszcze o ręce obrońców.

czas 44'

24:22.  Adam Babicz nic nie robił sobie z asysty obrońców.

1
czas 43'

24:21. Zaremba obsłużył podaniem Bartosza Konitza. Były reprezentant Polski obok Stachery.

czas 42'

23:21. Za styl zbyt wysokich ocen by nie dostał, ale liczy się bramka. Między nogami Matkowskiego trafił Grzegorz Sobut.

1
czas 42'

23:20. Bomba Pawła Krupy. Druga linia to dzisiaj najgroźniejsza broń Pogoni.

1
41'

Co za interwencje Matkowskiego! Obronił nawet dobitkę Świtały z koła. Przy okazji, ucierpiał, dostając piłką w twarz.

1
czas 40'

22:20. Prawie 40 minut na ławce, wejście i bramka. Grzegorz Sobut ładnie przedstawił się szczecińskiej widowni.

1
1
1
czas 40'

Skutecznie rzut karny wykonywał Dawid Krysiak.

1
39'

Bosy wywalczył kolejnego karnego. Obrona w kole głogowian.

1
38'

To musiała być bramka! Krupa wyszedł sam na sam ze Stacherą, ale golkiper odczytał jego zamiary.

1
36'

Dobra wejście Matkowskiego do bramki Pogoni.

czas 36'

21:19. Mateusz Zaremba przejął rolę lidera od Kniaziewa. Tym razem trafił ze środka.

czas 35'

20:19. Skutecznie rzut karny wykonywał Marek Świtała.

3
czas 35'

20:18. Sporo szczęścia Mateusza Zaremby. Piłka pod nogą golkipera.

1
1
1
czas 34'

19:18. Co znaczy doświadczenie. Bramka Marka Świtały. Weteran z Głogowa sam wypracował sobie pozycję.

1
1
1
1
czas 34'

19:17. Obrona w kole i kolejny karny. Skutecznie wykonywał go Dawid Krysiak.

1
1
czas 33'

18:17. Mariusz Gujski znalazł się na prawej stronie i oszukał Tatara.

1
czas 32'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Wojciech Zydroń. Piłka po koźle odbiła się od poprzeczki. Weteranowi nie zdarza się to zbyt często.

1
1
32'

Bosy na kole. Bramka? Nie, tym razem karny.

czas 31'

18:16. Szybko odpowiedział Adam Babicz.

czas 31'

18:15. Niesamowity jest dzisiaj Kirył Kniaziew. Szósta bramka Białorusina.

31'

Nieporozumienie na lewym skrzydle. Świtała podał do kibiców w pierwszym rzędzie.

1
31'

Zaczynamy druga połowę!

czas 30'

17:15. A jednak! Paweł Krupa wiedział, że ma bardzo mało czasu, zdecydował się na rzut i ... trafił!

1
1
1
czas 30'

16:15. Bardzo szybko rozegrana akcja i Marek Świtała zmniejsza prowadzenie Pogoni. Chyba już nic się nie wydarzy przed przerwą.

2
30'

Piątka Portowców nie znalazła sposobu na Kapelę. Przy sygnalizacji gry pasywnej rzut rozpaczy oddał Krupa, górą bramkarz.

czas 29'

16:14. Tego Chrobry jeszcze dzisiaj nie zagrał. Piłka doszła na prawe skrzydło do Wiktora Kubały. Tatar tylko wyciągnął piłkę z siatki.

1
1
czas 28'

Arkadiusz Bosy został wykluczony na 2 minuty.

1
czas 28'

16:13 Coraz efektowniej Szymon Sićko. Kapitalny rzut z dystansu 19-latka z Głogowa.

1
czas 27'

16:12. Wzorowa współpraca rozgrywającego z kołowym. Konitz do niezawodnego Arkadiusza Bosego.

1
czas 27'

15:12. Dość niespodziewanie z biodra odpalił Marek Świtała.

czas 26'

15:11 Poprawka z kontry, tym razem Dawida Fedeńczaka, już skuteczna. Kolejny gorszy moment Chrobrego.

26'

Kapela (który już raz?) ratuje Chrobrego. Krysiak pobiegł do kontry i miał idealną sytuację.

czas 26'

14:11. Wejście na szósty metr i pewna bramka Bartosza Konitza.

czas 25'

Dominik Płócienniczak został wykluczony na 2 minuty. Głogowianin nawet nie protestuje, ewidentna kara po faulu na Krupie.

25'

Czas dla Pogoni.

czas 24'

13:11. Poprawka Dominika Płócienniczaka z koła już perfekcyjna. Przynajmniej jak na nominalnego rozgrywającego.

czas 23'

13:10. Paweł Krupa jak taran. Nikt nawet nie odważył się znaleźć na drodze rozgrywającego Pogoni.

1
23'

Płócienniczak po raz pierwszy dostał piłkę na kole, ale nie dał rady pokonać Tatara. Widać, że dawno nie występował na tej pozycji.

czas 22'

Dawid Fedeńczak został wykluczony na 2 minuty. Szczecinian sprowadził Świtałę do parteru.

czas 22'

12:10. Skutecznie rzut karny wykonywał Wojciech Zydroń.

czas 21'

11:10. Bramka! Trafił Szymon Sićko.

1
czas 21'

11:9 W ostatnich tygodniach to norma. Piłka do Arkadiusza Bosego na koło, a ten się nie myli.

czas 20'

10:9 Asysta... poprzeczki. Po rzucie Krupy w poprzeczkę do kontry pobiegł Adam Babicz.

czas 19'

10:8. Pogoń wreszcie trafiła. Kirył Kniaziew z lewego rozegrania. To już jego piąty gol.

czas 18'

9:8. Pogoń stanęła.  Szymon Sićko dostał piłkę na prawej stronie i nie miał problemów ze zdobycie bramki.

1
18'

Nie popisał się Konitz. Zagrożeni kibice w piątym rzędzie.

1
czas 17'

9:7. Głogowianie zagrali bez bramkarza. Marek Świtała nie czekał na podanie do kolegów, zgubił obrońcę i z ostrego kąta pokonał Tatara.

1
czas 16'

Kacper Pawłowski został wykluczony na 2 minuty. Młody obrotowy zaatakował szyję Konitza.

16'

Jeszcze efektowniejsza interwencja Tatara.

16'

Kniaziew z podłoża, wprost w Kapelę.

czas 15'

9:6. Bez leworęcznego rozgrywającego także da się zdobywać bramki z prawego rozegrania. Odważnie przedarł się Dominik Płócienniczak.

1
czas 14'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Pawłowski.

1
1
czas 14'

9:5. Edin Tatar sam nie wie, jak ta piłka wpadła do bramki. Szymon Sićko trafił w słupek, piłka odbiła się od pleców Tatara i wpadła do siatki razem z golkiperem Pogoni.

1
13'

Kapela pobudza kolegów. Zydroń przegrał pojedynek z bramkarzem Chrobrego. Po chwili trener Cieślikowski poprosił o czas.

1
czas 12'

9:4. Kolejna zmarnowana szansa Chrobrego! Błyskawiczna kontra i Paweł Krupa przelobował Kapelę.

1
czas 12'

8:4. Na dwa razy, ale skutecznie.  Kirył Kniaziew zebrał piłkę po obronie Kapeli i w poprawce się nie pomylił.

1
czas 12'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kubała.

1
1
czas 11'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Mariusz Gujski. Drugi z rzędu. Jarosław Cieślikowski bardzo niezadowolony.

1
czas 10'

7:4. Efektowny rzut bieżny Kiryła Kniaziewa.

1
czas 9'

6:4. Wysokie tempo. Piłka doszła na skrzydło, a tam czekał Mariusz Gujski.

1
czas 9'

6:3. Błąd Sićki i szansa przed Pogonią. Dawid Fedeńczak rzucił jeszcze mocniej niż Zaremba przed chwilą.

1
czas 8'

5:3. Mateusz Zaremba przypomniał o sobie. Mocny rzut z dystansu.

1
czas 7'

4:3. Trzecia podobna bramka Chrobrego. Po błyskawicznym rozpoczęciu akcji trafił Marek Świtała.

1
1
czas 7'

4:2. Piłka szuka Arkadiusza Bosego na kole. Obrotowy odnalazł się w zamieszaniu i rzucił czwartą bramkę dla Pogoni.

1
czas 7'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Tylutki.

1
6'

Marek Świtała pobiegł do kontry, dostał podanie od Sićki, Tatar jednak na posterunku.

1
czas 5'

3:2. Znowu szczecinianie przysnęli. Trafił Szymon Sićko.

1
czas 5'

3:1 Trzeba przyznać, że Pogoń nie spieszyłą się z oddaniem rzutu. Przy sygnalizacji gry pasywnej trafił Kirył Kniaziew.

2
1
4'

Gujski oszukał Krupę jak juniora, stanął oko w oko z Tatarem, ale trafił tylko w poprzeczkę. Aluminium po chwili obił też Michal Bruna

1
2
3'

Tatar zaczął mecz od świetnej interwencji przy rzucie karnym.

2
czas 3'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Kacper Pawłowski.

czas 1'

1:1 Co za odpowiedź Dominika Płócienniczaka.

18:12

W składzie Chrobrego brakuje poza tym Rafała Biegaja. Gospodarze natomiast z 17 graczami. Wciąż nie może grać jedynie Wojciech Jedziniak.

2
1
18:12

Chrobry przyjechał na Pomorze bardzo osłabiony. Na parkiecie nie pojawią się kontuzjowani Arkadiusz Miszka i Kamil Sadowski. Trener Jarosław Cieślikowski nie skorzysta też z najskuteczniejszego z głogowian, Damiana Krzysztofika.

2
1
18:12

Głogowianie w ostatniej kolejce stracili trzecie miejsce w grupie granatowej kosztem Wybrzeża Gdańsk. Wszystko za sprawą nieoczekiwanej porażki w Mielcu i sukcesu gdańszczan w Puławach.

1
1
18:12

Witamy i zapraszamy na relację live z pierwszego meczu barażowego o Dziką Kartę do ćwierćfinału PGNiG Superligi. Sandra Spa Pogoń Szczecin zmierzy się z Chrobrym Głogów.