2
1
3
60'

27:32 I to jest koniec spotkania. Orlen Wiśle nie udało się wywalczyć dwóch punktów, chociaż przez długi fragment płocczanie grali bardzo dobrze. Ostatni kwadrans to była jednak pełna dominacja gości.

5
5
1
3
4

26:32 Poszczęściło się teraz gospodarzom. Bramka! Trafił Dan-Emil Racotea.

18
12
4
4
7

25:31 Jest jeszcze odpowiedź Sime Ivicia.

14
12
5
4
4

24:31 Nic już nie wychodzi płocczanom. Goście grają na dużym luzie. Bramka! Trafił Hendrik Pekeler.

3

Alexander Petersson za zagranie nogą został wykluczony na 2 minuty.

9
6
4
2
5

23:30 Wreszcie przełamał się Dan-Emil Racotea.

11
7
4
1
4

22:30 I kolejna zgubiona piłka przez Wiślaków. Kontra, tym razem wykorzystana przez Filipa Taleskiego.

2
1
1
4
3

22:29 Bramka! Trafił Gudjon Valur Sigurdsson.

3
1
1
4
4
51'

Niemcy wyprowadzają kontrę za kontrą. Wiślacy nie mają pomysłu na grę w ataku, co rusz gubią piłkę albo nadziewają się na blok rywali.

3
2
4
1
2
49'

Próbuje Duarte przebić się indywidualnymi akcjami, ale nie przynosi to efektu.

2
2
1
5
2
48'

Czas dla Piotra Przybeckiego.

2
2
3
3
2

22:27 W ogromnych tarapatach są już Nafciarze. Kontra Lwów, trafił Gudjon Valur Sigurdsson i to już jest pięć bramek przewagi gości.

1
1
10
5

22:26 I znów na pustą bramkę rzucali Niemcy. Tym razem Andreas Palicka.

3
9
4

22:25 Strata Wisły i tym razem na pustą bramkę trafili Niemcy. Bramka Patricka Groetzki'ego.

2
2
5
7

Nemanja Obradović został wykluczony na 2 minuty.

2
2
1
2
10

22:24 Błyskawiczna odpowiedź rywali, atak pozycyjny zakończył Mads Mensah Larsen.

5
3
1
4
10

22:23 Szalony fragment gry, na szczęście odrabiają straty płocczanie. Bramka! Trafił Nemanja Obradović.

8

19:22 I mamy niemal bliżniaczą akcję. Gra pasywna, strata Wisły, kontra Lwów i bramka! Trafił Patrick Groetzki.

3
2
1
3
5

19:21 Gra pasywna płocczan, musieli się spieszyć z rzutem Nafciarze i nic z tego nie wyszło. Z kontry rywali a i owszem. Bramka! Trafił Patrick Groetzki. Czas dla Piotra Przybeckiego.

4
3
3
10

19:20 Wisła w trudnej sytuacji. Ponownie skutecznie Andy Schmid i to pierwsze prowadzenie RNL w tym spotkaniu.

7
8
4
9
15

19:19 Znów na tablicy wyników widnieje remis, Lwy całkowicie zniwelowały przewagę gospoarzy. Tym razem skuteczny byłł Gudjon Valur Sigurdsson.

4
4
2
13
14

19:18 I jest trzecie trafienie z rzędu Andy'ego Schmida.

6
5
3
13
13
37'

Upomnienie dla trenera gości. Nerwowo w szeregach Lwów.

14
9
2
1
3

19:17 Przebudził się Andy Schmid i to kolejna bramka w jego wykonaniu.

4
3
2
4
10

19:16 Och! Co za sytuacja! To nie miało prawa się udać, a jednak! Trafił Lovro Mihić.

11
36'

Czas dla Lwów. O przerwę poprosił Nikolaj Jacobsen.

2
4
3
2
9

18:15 Chaos opanowany! Doskonałe dogranie na skrzydło i bezbłędny okazał się  Valentin Ghionea.

15
7
1
4
5
33'

Chaotyczny fragment - nad bramką Mensah Larsen, spudłował też Racotea, a chwilę później nieskutecznie Sigurdsson. Przed świetną szansą byli płocczanie, ale przestrzelił Ghionea.

4
3
8
6
4

17:15 Strata Lwów i dobrze rozegrany kontratak gospodarzy. Bramka! Trafił Lovro Mihić.

10
12
3
3
3

16:15 Tym razem skutecznie rzut karny wykonywał Valentin Ghionea.

13
5
2
3
3

15:15 Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson.

3
4
4
5
31'

4

15:14 Na problemy? Gilberto Duarte. Znów indywidualna akcja Portugalczyka przyniosła skutek i na przerwę płocczanie schodzą prowadząc jednym trafieniem.

23
16
2
5

14:14 Błyskawicznie odpowiadają Niemcy. Tym razem na liście strzelców zapisał się Hendrik Pekeler.

2
2
2
6
13

14:13 Indywidualna akcja Gilberto Duarte.

18
12
1
3

13:13 I już nic nie zostało z przewagi Wisły. Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson.

1
3
13

13:12 Nie odpuszczają goście, znów lepszy fragment Rhein-Narckar Loewen. Trafił Alexander Petersson.

13
24'

Duarte przed szansą powiększenia przewagi, ale nieznacznie chybił w rzucie na pustą bramkę. Przy piłce Lwy.

3
2
3
7
11

13:10 Skutecznie rzut karny wykonywał Igor Źabić.

18
14
1
1
3

Alexander Petersson został wykluczony na 2 minuty.

12
6
3
2
4

12:10 Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson.

3
3
4
6

12:9 Kontratak Nafciarzy, sam do końca Gilberto Duarte i jest kolejna bramka Portugalczyka.

15
9
3
3

11:9 CO ZA TRAFIENIE! Piękna bramka Gilberto Duarte i Wisła znów odskakuje!

7

10:8 Doskonale rozegrana zespołowo akcja. Czujnie Duarte wypatrzył na kole Ghioneę i bramkaskrzydłowego!

13
3
1
2
20'

Błąd kroków Sime Ivcia, ale zły wyrzut do kontry Palicki i Wisła znów przy piłce.

8
4
3
1
4

9:8 Bramka! Trafił Jose Guilherme de Toledo.

12
4
1
2

8:8 Przerwa nie przyniosła spodziewanych efektów. Bardzo długo rozgrywali swoją akcję płocczanie, ale nieudany rzut na koniec Krajewskiego, Lwy wyprowadziły błyskawiczny kontratak i trafił Gudjon Valur Sigurdsson.

1
1
4
4
17'

6
3
1
2
3

8:7 Słaby fragment w wykonaniu płocczan. Nafciarze nie mogą przebić się ze skutecznym atakiem. Niemcy opanowali chaos i zmniejszyli straty do jednego trafienia. Kontratak wykorzystał Alexander Petersson.

6

8:5 Nieskutecznie rzut karny wykonał Gudjon Valur Sigurdsson, ale dobitka już bezbłędna.

1
1
4
4

Maciej Gębala został wykluczony na 2 minuty.

4
13'

Kapitalne zawody rozgrywa Morawski!

7
7
3
2
4

7:4 Przełamali niemoc w ataku szczypiorniści Lwów.  Trafił Mads Mensah Larsen.

3
1
2
5
12'

Doskonale w obronie grają podopieczni Piotra Przybeckiego. Na ich nieszczęście dobrze w bramce gości spisuje się Andreas Palicka.

1
2
1
3
3

7:3 Goście zdezorientowani w ataku. Piłka znów w rękach płocczan i rzutem przez całe boisko na pustą bramkę trafił Valentin Ghionea.

7
4
1
2
2
10'

I myli się Gudjon Valur Sigurdsson - przekroczona linia szóstego metra. Niestety pośpieszyli się z atakiem Nafciarze.

2
5
1
3
2

6:3 Świetnie w bramce zaprezentował się Morawski! Szybki atak Nafciarzy i kolejna bramka dla gospodarzy. Trafił Dan-Emil Racotea.

3
4
2
2
3
8'

Czas dla Lwów, płocczanie zaliczyli bardzo dobry początek, prowadzą już dwiema bramkami i postawili rywalom bardzo trudne warunki w obronie.

4

2:2 Błyskawiczna odpowiedź Niemców. Świetnie spisał się Andy Schmid.

3
3
1
7

2:1 Nie zauważyli płocczanie, że rywale wycofali bramkarza, ale na szczęście zdołali wykorzystać kontratak. Trafił Valentin Ghionea.

6
6
1
2
3

1:1 Skutecznie rzut karny wykonywał Gudjon Valur Sigurdsson.

4
1
4
3
3'

Trzy razy próbowali Niemcy pokonać Morawskiego, ale nie udało im się tego dokonać. Wywalczyli jednak rzut karny.

4
4
2
2
3

1:0 I mamy pierwszą bramkę dla Nafciarzy. Te Doledo doskonale wypatrzył na kole Macieja Gębalę i ten trafił!

5
5
2
2
5
1'