28:27
Zakończony

Polska

komentarz

Szkoda tej zupełnie przespanej i anemicznej końcowki, ale cieszmy się, że nie są to jeszcze mecze o stawkę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje LIVE na WP SportoweFakty. W tym te podczas ME 2018, które startują już 29 listopada!

1
5
5
czas 60'

28:27. Porażka na własne życzenie - to będzie najwłaściwszy komentarz. Tuż przed końcową syreną ładuje piłkę do siatki Alicia Stolle.

7
8
11
11
15
60'

czas 60'

27:27. Na osiem sekund przed końcem na remis trafia Aneta Łabuda!

32
22
5
2
3
czas 60'

27:26. Seryjnie tracą bramki w końcówce nasze szczypiornistki. Xenia Smits dla Niemek.

1
2
9
12
czas 59'

Franziska Mueller wykluczona na dwie minuty. Szkoda, że przestrzeni na boisku nie wykorzystała teraz Kinga Grzyb...

10
3
3
6
5
czas 58'

26:26. I niestety mamy już remis po kontrze Marlene Zapf.

2
2
3
4
14
czas 58'

25:26. Bramka nie powinna być uznana. Para arbitrów nie zauważyła, że Alicia Stolle popełniła błąd kroków.

2
2
5
5
13
57'

Szkoda! Tylko w słupek Karolina Kudłacz-Gloc!

3
1
5
2
2
56'

Nieskutecznie Polki. Nasze sąsiadki przed szansą na zdobycie trafienia kontaktowego, ale fenomenalnie wyłapała tę piłkę Weronika Gawlik!

7
1
1
czas 56'

24:26. Niemki zdezorganizowały obronę Biało-Czerwonych. Emily Boelk w akcji i bramka.

2
2
5
czas 55'

23:26. Z siódmego metra Monika Kobylińska!

9
6
1
55'

Świetnie wychodzi Kindze Achruk współpraca z kołem. Gra w jednym klubie jak widać procentuje. Sylwia Matuszczyk wywalczyła kolejny rzut karny.

5
2
1
czas 54'

23:25. Potężnie nad blokiem Alicia Stolle.

1
2
5
3
54'

Wracamy do gry. Bardzo mocno wysunięta na środku Sylwia Matuszczyk.

6
3
1
1
1
54'

Czas na żądanie niemieckiego szkoleniowca.

2
4
2
1
1
53'

Nie zaskoczyła bramkarki tym technicznym rzutem Karolina Kudłacz-Gloc. Bardzo szybko wróciły do obrony Polki.

4
2
1
2
1
52'

czas 51'

22:25. Podwyższa prowadzenie Monika Kobylińska!

11
4
1
1
1
czas 51'

22:24. Po raz kolejny bardzo dobrze Weronika Gawlik. Ofiarnie rzuciła się na piłkę Sylwia Matuszczyk, odegrała do Karoliny Kudłacz-Gloc, a kapitan podała błyskawicznie na lewe skrzydło. Trafia do siatki Kinga Grzyb!

4
5
1
50'

Zabrakło precyzji w podaniu na skrzydło. Niemki kontstruują atak pozycyjny.

1
1
3
49'

Świetnie w bramce Weronika Gawlik!

8
6
czas 48'

22:23. Po profesorsku zrobiła to Monika Kobylińska! Bramka!

5
5
1
48'

Nie może się przełamać w ofensywie Aleksandra Rosiak. Rozgrywająca znów obija blok, ale piłka na szczęście wylatuje na aut. Czas dla Leszka Krowickiego.

1
czas 47'

22:22. Skutecznie w drugie tempo Marlene Zapf.

2
1
47'

Obrona w kole. Rzut karny dla Niemek.

1
2
czas 46'

21:22. Niezawodna jest Karolina Kudłacz-Gloc. Trafienie z lewy dolny róg.

5
2
46'

Szybko zrehabilitowała się Aleksandra Zych. Po asyście Karoliny Kudłacz-Gloc wywalczyła rzut karny.

1
45'

Prosta krzyżówka, niezła pozycja rzutowa, ale niecelnie Aleksandra Zych.

1
czas 44'

21:21. Przewaga Biało-Czerwonych roztrwoniona. Zabójczyk kontratak Marlene Zapf.

1
44'

Nieudana próba rzutowa Aleksandry Rosiak. Rozgrywająca mistrza Polski nadziała się na blok.

1
czas 43'

20:21. Błyskawicznie odpowiada Julia Behnke.

czas 42'

19:21. Z prawego skrzydła Katarzyna Janiszewska!

3
2
czas 41'

19:20. Przekombinowały teraz Polki i zostały ukarane kontratakiem Franziski Mueller.

3
41'

Kinga Achruk do koła i mamy karę dwóch minut dla jednej z Niemek. Świetnie pokazała się Sylwia Matuszczyk! Powinien być także rzut karny, ale sędziowie "wiedzą lepiej".

czas 40'

Karolina Kudłacz-Gloc wykluczona na dwie minuty za faul na Angie Geschke.

2
40'

Pośpieszyła się z rzutem niestety Bogna Sobiech.

1
czas 40'

17:20. Z duża swobodą rzuca dzisiaj Karolina Kudłacz-Gloc. Oby to był dobry zwiastun przed ME 2018!

1
1
czas 39'

17:19. Gonią wynik Niemki. Fantastyczny rzut Emily Boelk ląduje w siatce.

2
1
1
1
4
czas 38'

16:19. Błyskawiczna odpowiedź rywalek Biało-Czerwonych.

1
3
czas 37'

15:19. Weszła w obronę Niemek jak w masło Karolina Kudłacz-Gloc. To musiało się skończyć bramką i tak też się stało.

3
3
czas 36'

15:18. Przerywa impas strzelecki naszych sąsiadek Emily Boelk. Dobry rzut ze środka rozegrania w prawy dolny róg.

1
1
2
czas 35'

14:18. Fantastycznie zaatakowała na zewnątrz Kinga Achruk. Niemki wryte w parkiet.

6
4
1
34'

Niemki wyrzucają piłkę na aut. Szybkie wznowienie, kolejna próba Aleksandry Zych, nie ma bramki, ale jest rzut wolny.

1
2
1
34'

Szkoda tej akcji. Nieprecyzyjne podanie Karoliny Kudłacz-Gloc na prawą połówkę i przy piłce już Niemki.

2
2
33'

Wyprowadzona na rzut Angie Geschke, ale świetnie wyczuła ją Weronika Gawlik!

3
2
czas 32'

14:17. Bez problemów pakuje piłkę do niemieckiej bramki Karolina Kudłacz-Gloc.

9
2
32'

Rzut karny dla Biało-Czerwonych po indywidualnej akcji Aleksandry Zych. I dwie minuty dla Luisy Schulze.

5
4
czas 31'

14:16. Bardzo dobra akcja Polek. Nabiegła Aleksandra Zych i huknęła z dziewiątego metra!