Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
TVP S.A.
Komentarze (3)
  • marek37wawa Zgłoś komentarz
    Kilka kwestii po meczu z Brazylią: 1. Nie zapominajmy, że w czasie „genialnej taktyki” Brazylijczycy nie trafili 2x na pustą i 1x z kontry. 2. Podbijam pytanie odnośnie Walczaka. Czym
    Czytaj całość
    on zasłużył na wyjazd, a czym nie zasłużył np. Peret, który całkiem solidnie prezentuje się w lidze? 3. Zmiana CAŁEGO składu, łącznie ze skrzydłowymi po 7 minutach? Błagam. 4. Płaska obrona, 6-0 z próbą gry na blok. Tak to można grać gdy się ma dobrych obrońców, dobrych bramkarzy a i to nie wystarczy. Trzeba jeszcze niesamowitego zgrania, czyli żadna kadra raczej nie powinna tak grać ze względu na rzadkość wspólnych treningów i dużą rotację. Nic tylko ładować z 2 linii. 5. Co takiego grał Niewrzawa (tu podobne pytanie można zadać jak przy Walczaku), że Łyżwa nawet na minutę nie wszedł? 6. Masakrycznie słabe koło w ataku, nawet grając na 2 koła ani nie potrafili się urwać ani zrobić miejsca rozgrywającym. Dlaczego Maciek nie dostał dłuższej szansy w ataku? 7. Nikt nie przyjrzał się jak broni ich bramkarz, że Dachu próbował mu nad głową ciągle rzucać a on ciągle łapy tam zostawiał? Czy tam w ogóle ktoś analizuje przeciwników? 8. Trener twierdzi po meczu, że mieli „za dużo zagrywek” i szybkie rzuty T. Gębali i Przybylskiego nie były zaplanowane. Skoro tak, to czemu nie skorzystał z czasu, żeby przypomnieć założenia zawodnikom? Ręce opadają. Z taką grą to cel Tokio 2020 możemy sobie wsadzić w dupę, bo tam się nawet nie zakwalifikujemy, pamiętajmy, że tam gra tylko 12 drużyn, więc bez konkretnego rozstawienia może być ciężko nawet z bardzo mocną kadrą. Teraz dokładnie widać jakimi atutami dysponuje Kirgiz, moim skromnym zdaniem żadnymi i jest to pseudo trener, który umie grać samograjami i zawodnikami w klubach gdzie są pieniądze. Mimo wszystko trzymam kciuki za naszych chłopaków i do boju Polska . Pozdrawiam.