WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
wybierz dyscyplinę

Mocne słowa Adama Małysza o konkursie w Pjongczang. "Ma pełne prawo, żeby tak powiedzieć"

 SportoweFakty.TV
WP SportoweFakty

Adam Małysz użył bardzo mocnych słów, żeby opisać swoje odczucia po olimpijskim konkursie na normalnej skoczni w Pjongczang. Nazwał je totalną loterią i parodią. - Adam ma pełne prawo do tego, żeby tak powiedzieć. Kiedyś sam był zawodnikiem i najlepiej z nas wszystkich wie, co odczuwali skoczkowie, na czele z wielokrotnie ściąganym z belki Simonem Ammannem. Faktem jest, że dla nas Polaków, takie rozstrzygnięcia to dramat - mówi o zawodach Jagna Marczułajtis, była snowboardzistka, trzykrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich. W sobotnim konkursie po 1. serii prowadził Stefan Hula przed Kamilem Stochem. W drugiej obaj Polacy wypadli poza podium. 

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (13):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Bozena Tryskuc 0
  i niejedno by przyznali
  Przemysl8404 Gdyby w czasie sukcesów Naszego Mistrza Adama byłyby rekompensaty za wiatr sędziowie odebraliby mu niejedno zwycięstwo taka jest prawda o skokach narciarskich nowej ery + - wiatr pkt
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Marek Grabowski 1
  Randy osioł jestes
  Randy Małysz niech sie wezmie do uczciwej roboty bo tam jest wogóle niepotrzebny Wygrała czołowka a nie jakis słabeusz jak napszykład w Zakopanem Semenic . Jak Fraitaga puscili w fatalnych warunkach w Wilingen gdzie stracił wszystko to Małysz ani słowa nie wspomniał żenada dyrektorze !!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Jacek Urbański 1
  Sędziowie i organizatorzy TEZ POWINNI PRZESTRZEGAĆ DUCHA OLIMPIZMU....przynajmniej RAZ NA CZTERY LATA!!! Wymagania są do zawodników o uczciwość i sportową rywalizację...to i powinno to dotyczyc sędziów i organizatorów!!!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (13)
Pokaż więcej komentarzy (13)
Pokaż więcej komentarzy (13)