KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ponad 150 dzieci z warszawskiego Targówka na zajęciach z Otylią Jędrzejczak

Jedenaście szkół podstawowych wzięło udział w zajęciach Mini Otylia Swim Tour, które odbyły się w środę na warszawskim Targówku. Mistrzyni olimpijska z Aten i sześciu współpracujących z nią trenerów doskonaliło umiejętności młodych pływaków.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Otylia Jędrzejczak Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: Otylia Jędrzejczak
- W zajęciach brały udział młodsze dzieci, niż podczas naszych tradycyjnych Otylia Swim Tour, więc przygotowaliśmy dla nich ćwiczenia wyłącznie na basenie. Było krócej, ale bardzo intensywnie i jestem przekonana, że dzieciaki wychodziły bardzo zadowolone - mówiła Otylia Jędrzejczak.
Na zdjęciu Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten, która prowadzi zajęcia dla dzieci Na zdjęciu Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten, która prowadzi zajęcia dla dzieci
Zajęcia odbyły się w kompleksie basenowym "Polonez". - Pływanie jest piękną dyscypliną sportu. Mam nadzieję, że może to dopiero pierwsze wasze takie zajęcia, ale nie ostatnie. Wykorzystajcie je jak najmocniej i pamiętajcie, że warto odejść od komputerów, bo sport jest piękny - mówił Paweł Michalec, zastępca burmistrza dzielnicy Targówek miasta stołecznego Warszawy.

- Otylia jest wielkim sportowcem, mistrzynią, która w pływaniu osiągnęła wszystko. Jest też sześciokrotną zwyciężczynią plebiscytu na sportowca Warszawy, wiec naprawdę podczas tej lekcji dzieci mogły uczyć się od najlepszych - powiedział Janusz Samel, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Uczestnicy Mini Otylia Swim Tour na warszawskim Targówku, otrzymali atrakcyjne pakiety przygotowane przy współpracy z partnerami Fundacji, m.in. BelVita.
Ponad 150 dzieci ze szkół podstawowy wzięło udział w środowych zajęciach z Otylią Jędrzejczak Ponad 150 dzieci ze szkół podstawowy wzięło udział w środowych zajęciach z Otylią Jędrzejczak
- Hasłem przewodnim naszej fundacji jest "Zostań Mistrzem Życia" i w naszych projektach staramy się to jak najmocniej zakorzenić w umysłach dzieciaków. Droga do mistrzostwa w życiu wiedzie właśnie poprzez sport, który uczy determinacji, konsekwencji i wielu innych cech niezbędnych w życiu - dodała Jędrzejczak.

17 listopada w Toruniu Fundacja Otylii Jędrzejczak organizuje całodniowy Otylia Swim Tour dla blisko 150 dzieci. Będzie to ostatnia tegoroczna odsłona tego projektu.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×