Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Diverse Extreme Team partnerem technicznym na Rajdzie Dakar 2020

Diverse to pierwsza w historii marka odzieżowa, którą oficjalnie zaangażowano do współpracy przy Rajdzie Dakar w skali globalnej. Diverse ubierze niektórych zawodników teamu startującego w tym wymagającym rajdzie oraz pracowników technicznych.
 Redakcja
Redakcja
Diverse Extreme Team partnerem technicznym na Rajdzie Dakar 2020 Materiały prasowe / Na zdjęciu: Diverse Extreme Team partnerem technicznym na Rajdzie Dakar 2020

Taki zakres współpracy będzie kontynuowany przez kolejne lata. Diverse nie zapomniał również o fanach motosportu, w tym najsłynniejszego rajdu na świecie.

Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Tworzy ubrania dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Firma podpisała umowę partnerską z Amaury Sport Organization ASO), tym samym stała się oficjalnym partnerem technicznym na rajdach Dakar. ASO to francuska organizacja sportowa, która zajmuje się organizowaniem imprez sportowych, w tym: Tour de France, Maraton Paryski, Rajd Dakar, Vuelta a España, rajd The Central Europe Rally.

Jako partner techniczny Diverse ma wyłączną globalną i długoterminową licencję na projektowanie, produkcje oraz dystrybucję na obszarze całego świata odzieży i akcesoriów sygnowanych znakiem Dakar. W ramach tej współpracy Diverse wnosi wysoką jakość produktów skierowanych do fanów i klienta biznesowego.

Rajd Dakar startuje 5 stycznia 2020 roku, a gospodarzem wydarzenia po raz pierwszy w historii będzie Arabia Saudyjska. Tam również będzie obecna marka Diverse. Marka wróciła po przerwie do Rajdu Dakar z miłości do motosportu. Po długich i trudnych negocjacjach udało się podpisać umowę. ASO doceniło wieloletnią współpracę w promowaniu i budowaniu marki Dakar w Polsce oraz centralnej i wschodniej Europie. Teraz przyszedł czas na świat.

W efekcie współpracy zespół projektantów zbudował także dedykowaną rajdowi linie ubrań Diverse DEXT DAKAR. DEXT to najwyższy poziom dopasowany do jakości legendarnego rajdu. Obejmuje ponad 100 projektów o klasycznej, sportowej kolorystyce, głównie odzieży dla panów oraz akcesoriów takich jak: czapki, paski, portfel czy plecak. W kolekcji pojawią się także akcenty dla kobiet i dzieci.

W efekcie współpracy zespół projektantów zbudował także dedykowaną rajdowi linie ubrań Diverse DEXT DAKAR. DEXT to najwyższy poziom dopasowany do jakości legendarnego rajdu. Obejmuje ponad 70 projektów o klasycznej, sportowej kolorystyce, głównie odzieży dla panów oraz akcesoriów takich jak: czapki, paski, portfel czy plecak. W kolekcji pojawią się także akcenty dla kobiet i dzieci.

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×