KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Rio 2016: Piątkowe starty Polaków na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

W piątek na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro wystartują polscy lekkoatleci. W akcji zaprezentują się: Piotr Małachowski, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Ewa Swoboda. Transmsija TV na antenach TVP.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Anita Włodarczyk WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Anita Włodarczyk

Piątkowe starty Polaków na żywo. Do boju wkraczają lekkoatleci. Gdzie oglądać transmisje TV i stream online? 

Najważniejszymi wydarzeniami piątkowych zmagań na igrzyskach będą eliminacje lekkoatletyczne z udziałem Polaków. O 14:30 w rzucie dyskiem wystartują Piotr Małachowski i Robert Urbanek. O 15:05 rozpoczną się kwalifikacje do finału pchnięcia kulą. Reprezentantką Polski w tej konkurencji będzie Paulina Guba.

W biegu na 800 metrów zobaczymy Adama Kszczota i Marcina Lewandowskiego. Panowie wystartują odpowiednio o 15:19 i 15:55. W rywalizacji chodziarzy na dystansie 20 kilometrów udział wezmą Artur Brzozowski, Jakub Jelonek i Łukasz Nowak. Te zmagania rozpoczną się o 19:30.

O godzinie 1:30 czasu polskiego w nocy z piątku na sobotę w biegu na 1500 metrów wystartują Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui i Danuta Urbanik. O 1:40 w eliminacjach rzutu młotem zobaczymy Anitę Włodarczyk, Joannę Fiodorow i Malwinę Kopron. O godzinie 3:00 odbędzie się ewentualny finał w pchnięciu kulą. Jeśli Paulinie Gubie powiedzie się w eliminacjach to będzie mogła walczyć o medal. O godzinie 3:30 rozpoczną się eliminacje w biegu na 100 metrów kobiet. Na torze zobaczymy: Ewę Swobodę i Marikę Popowicz.

Transmisje TV z tych wydarzeń można znaleźć na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Wszystkie starty Polaków można śledzić na żywo w internecie na sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna za darmo dla wszystkich użytkowników z Polski.

W piątek będzie można oglądać Polaków również w innych dyscyplinach olimpijskich. Nadieżda Zięba oraz Robert Mateusiak rozegrają swój mecz w ramach badmintonowego turnieju gry mieszanej. W deblu będzie można oglądać Adama Cwalinę i Przemysława Wacha.

W eliminacjach turnieju Judo weźmie udział Maciej Sarnacki. Ewentualny finał z udziałem Polaka rozpocznie się o godzinie 22:20. Rywalizacja o olimpijskie medale będzie toczyć się też na torze kolarskim, gdzie wystartują Rafał Sarnecki i Damian Zieliński.

Polaków będzie można oglądać też na basenie. W eliminacjach na 50 metrów stylem dowolnym wystartują: Anna Dowgiert, Aleksandra Urbańczyk. W wyścigu na 1500 metrów stylem dowolnym zobaczymy: Mateusza Sawrymowicza, Wojciecha Wojdaka. O godzinie 20:16 w akcji będzie można oglądać sztafetę 4x100 metrów z udziałem m.in.: Radosława Kawęckiego i Pawła Korzeniowskiego.

W piątek nie zabraknie też emocji związanych z wioślarstwem i żeglarstwem. Wioślarze będą startować od godziny 14:10, natomiast żeglarze od 18:00.

Dwanaście szalonych minut. Końcówka meczu z Argentyną
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×