KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Rio 2016: lekkoatleci na żywo: Fajdek, Cichocka, Jóźwik. Transmisja TV, stream online

W środę w kwalifikacjach do finałów w swoich konkurencjach lekkoatletycznych wezmą udział kolejni Polacy. W akcji będzie można obejrzeć Pawła Fajdka, Joannę Jóźwik, czy Angelikę Cichocką. Transmisja TV na antenach TVP.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Paweł Fajdek został mistrzem świata PAP/EPA / OLEF KRAAK / Paweł Fajdek został mistrzem świata

Rio de Janeiro na żywo: Paweł Fajdek, Joanna Jóźwik i Angelika Cichocka w eliminacjach

W środę 17 sierpnia od godziny 14:30 rozpoczną się eliminacje lekkoatletyczne z udziałem Polaków. Transmisje TV z tych wydarzeń będą dostępne na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Stream online z wszystkich startów na sport.tvp.pl. Usługa jest darmowa dla wszystkich użytkowników z Polski.

O godzinie 14:30 wystartują zmagania dziesięcioboistów. Reprezentantem Polski w tej dyscyplinie będzie Paweł Wiesiołek. W środę weźmie on udział w biegu na 100 metrów, skoku w dal, pchnięciu kulą, skoku wzwyż i biegu na 400 metrów.

Oczy wszystkich kibiców z pewnością będą zwrócone na start eliminacyjny Pawła Fajdka. Młociarz jest kolejną nadzieją medalową i dobry start w kwalifikacjach do finału może podziałać na Polaka motywująco. W grupie B eliminacji wystartuje też Wojciech Nowicki. Początek zmagań młociarzy o godzinie 14:40 i 16:05.

O godzinie 16:30 na bieżni stadionu w Rio de Janeiro zamelduje się Angelika Cichocka, która wystartuje w eliminacjach biegu na 800 metrów kobiet. O 16:37 ma rozpocząć się bieg z udziałem Joanny Jóźwik.

O godzinie 1:30 w nocy z środy na czwartek na stadionie zameldują się Łukasz Grzeszczuk i Marcin Krukowski. Obaj Polacy wystartują w eliminacjach do finału w rzucie oszczepem.

TOP 5: najlepsze akcje siatkarzy w fazie grupowej
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×