Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rio 2016: Czwartkowe starty Polaków. Majewski, Swoboda, Cichocka, Jóźwik na żywo. Transmisja TV, stream online

W czwartek na igrzyskach olimpijskich zobaczymy m.in.: Tomasza Majewskiego, Ewe Swobodę, Angelikę Cichocką i Joannę Jóźwik. Transmisja TV na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl.
Bruno Szafer
Bruno Szafer
Getty Images / Buda Mendes

Czwartek na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro będzie stał przede wszystkim pod znakiem występów polskich lekkoatletów. W pierwszej sesji na stadionie w Brazylii będzie można zobaczyć Konrada Bukowieckiego, Michała Haratyka oraz Tomasza Majewskiego. Panowie wezmą udział w eliminacjach do konkursu pchnięcia kulą. Początek zmagań o godzinie 14:55.

O godzinie 15:00 rozpocznie się runda kwalifikacyjna do finału w skoku wzwyż. Polskę reprezentować będzie Kamila Lićwinko. O godzinie 16:20 w eliminacjach do biegu w sztafecie 4x100 metrów będą mogły wystartować: Agata Forkasiewicz, Anna Kiełbasińska, Klaudia Konopko, Ewa Swoboda, Marika Popowicz lub Katarzyna Sokólska.

O 15:00 wystartują również zmagania polskich zapaśniczek. W kategorii do 53 kilogramów wystartuje Katarzyna Krawczyk, a w kat. Do 63 kilogramów zobaczymy Monika Michalik. Ewentualne finały około godziny 22:00.

Kajakarstwo przyniosło już kilka medali na tej imprezie. Kolejną szansę na zdobycie krążka będzie miała Ewelina Wojnarowska, która o godzinie 15:04 wystartuje w finałowym wyścigu K1 na 500 metrów.

W wieczornej sesji lekkoatletycznej będzie można obejrzeć biegi półfinałowe na 800 metrów z udziałem Angeliki Cichockiej oraz Joanny Jóźwik. O godzinie 1:30 rozpocznie się finał w pchnięciu kulą, w którym będzie można obejrzeć wcześniej wspomnianych Bukowieckiego, Haratyka i Majewskiego. Oczywiście jeśli w porannej sesji przebrną przez kwalifikacje. O godzinie 2:10 czasu polskiego rozpocznie się finał w rzucie oszczepem z udziałem Marii Andrejczyk.

Transmisje TV z wszystkich wydarzeń można śledzić na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Ponadto wszystkie zmagania dostępne są na żywo i za darmo w internecie na sport.tvp.pl.

Karol Bielecki: niczego jeszcze nie osiągnęliśmy

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×