WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Mariusz Jurasik: Starsi gracze nie do zastąpienia

 SportoweFakty.TV

- Starsi gracze zarzekali się, że po zdobyciu medalu w Rio zakończą kariery. Ale czy teraz tak zrobią? Nie wiadomo. Przez Krzyśkiem Lijewskim czy Karolem Bieleckim jeszcze kilka lat grania - stwierdził Mariusz Jurasik, zdaniem którego starszych zawodników reprezentacji Polski długo nie da się zastąpić.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP S.A.

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Beron_ 0
  Gierak to niestety nie ten poziom. Jachlewski też już nie jest najmłodszy, poza tym on nigdy specjalnie nie palił się do gry w kadrze. Żeby była szansa w przyszłości trzeba wprowadzić stanowczo więcej dużo młodszych zawodników. To że kilka lat temu ktoś postawił na Daszka zaprocentowało. Na początek najłatwiej zmienić skrzydłowych. I tak nie gramy skrzydłami, więc nic to w naszej grze nie zmieni.
  Arkady 241 Moim zdaniem król strzelców tej kadry powinien nawet zostać do Tokio, pod warunkiem że utrzyma forme ;) No i zgodzę się z Tobą, czas Bartka Gadżeta (choć dobry z niego obrońca) i Kasy minął. Kola, Kaczka, Lijek, M.Jurecki, Jachlewski. Wokół tej trójki powinna od MŚ 2017 być budowana reprezentacja Polski nawet na IO w Tokio. Za Szmala możemy dać jakiegoś młodziana z Polskiej ligi (nie mam kandydata), za Bartka mamy Gębalę, za Gadżeta w sumie nikogo nie trzeba bo jest Przemek Krajewski który by się uzupełniał z Siwym. Fajnie jakbyśmy znaleźli zmiennika dla Daszka, zmiennika dla Lijka i Szyby bo ten drugi jest strasznie niepewny. Bo na lewe rozegranie mamy Chrapka i może wskoczyć młodszy Gębala, a na środek mamy przecież Gieraka.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Arkady 241 0
  Moim zdaniem król strzelców tej kadry powinien nawet zostać do Tokio, pod warunkiem że utrzyma forme ;) No i zgodzę się z Tobą, czas Bartka Gadżeta (choć dobry z niego obrońca) i Kasy minął. Kola, Kaczka, Lijek, M.Jurecki, Jachlewski. Wokół tej trójki powinna od MŚ 2017 być budowana reprezentacja Polski nawet na IO w Tokio. Za Szmala możemy dać jakiegoś młodziana z Polskiej ligi (nie mam kandydata), za Bartka mamy Gębalę, za Gadżeta w sumie nikogo nie trzeba bo jest Przemek Krajewski który by się uzupełniał z Siwym. Fajnie jakbyśmy znaleźli zmiennika dla Daszka, zmiennika dla Lijka i Szyby bo ten drugi jest strasznie niepewny. Bo na lewe rozegranie mamy Chrapka i może wskoczyć młodszy Gębala, a na środek mamy przecież Gieraka.
  handball Wybrzeże Józek przykro mi ale nie masz do końca rację. Ja uważam, że czas Kasy i Bartka minął, być może Gadżeta też ale on daje bardzo dużo w obronie na "2". To rzadka rzecz u skrzydłowego. Jednak 3 sytuacje z Danią zmarnował. Lijek, Kaczka, Karol, a przede wszystkim najmłodszy z nich Dzidzia "muszą" zostać i pomóc w tworzeniu nowej kadry, razem z Wyszem, Sypą, Gierą, Krajkiem, Siwym i Dachem, pewnie też z Chrapkiem. Poza tym to nie czas, żeby Król strzelców IO rezygnował z kadry! Dołączmy więc do nich kilkunastu najbardziej obiecujących młodych graczy, w tym kilku młodzieżowców i z nimi pracujmy. Nie może być jednak tak, że młodzi będą siedzieli ciągle na ławce, bo za 2-3 sezony będziemy mieli naprawdę duży problem.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • MichałPIŁA 0
  Oczywiście, zmiana i nowi młodsi zawodnicy. Ale ktoś z obecnej reprezentacji musi zostać, pociągnąć tą grę. Michał Jurecki, Karol, Daszek, Syprzak, Krajewski, Wyszomirski - tych kilku zawodników nie może zabraknąć przy budowie nowej reprezentacji.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)