Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Kerri Walsh znów zadziwia świat

Trzykrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich powraca na piasek i to w wielkim stylu. Wielka nieobecna Mistrzostw Świata w Starych Jabłonkach znów chce wrócić na szczyt.

Paweł Siejak
Paweł Siejak

W Londynie zaskoczyła obserwatorów, wywalczeniem złota będąc w ciąży. Tuż po igrzyskach, zagrała jeszcze w turnieju z serii World Tour w Starych Jabłonkach, gdzie zajęła dziewiąte miejsce wraz z Nicole Branagh. Od tego czasu mogła poświęcić więcej swego czasu rodzinie i oczekiwać trzeciego już dziecka. Szóstego kwietnia tego roku na świat przychodzi syn - Scout Marger. Tuż po narodzinach Kerri wznawia treningi na piasku. W trzy miesiące po narodzinach znów stanęła w szranki z najlepszymi duetami na świecie.

W duńskim Gstaad rozpoczął się na dniach turniej serii Grand Slam, gdzie w środę w fazie grupowej Kerri wraz z partnerką April Ross, nota bene czwartą zawodniczką zakończonych niedawno Mistrzostw Świata w Starych Jabłonkach, rozpoczęła zmagania na wysokim poziomie sportowym. Pierwszy mecz obie panie wygrały w tie-breaku z holenderskim duetem Jantine van der Vlist / Marloes Wesselink . Drugi zakończyły w dwóch setach pokonując Austriaczki: Barbara Hansel  / Katharina Schutzenhofer. O wygranie grupy zmierzyły się  z mocnym zespołem z Brazylii - Maria Clara Salgado Rufino / Carolina Solberg Salgado. Po trzy setowym boju mogły cieszyć się z rozstawienia w dalszych zmaganiach. Zapewne to nie koniec jej zwycięskiej passy i na dniach na pewno się o tym przekonamy. Polskich kibiców smuci, iż jej powrót nastąpił tuż po zakończonych zmaganiach na Mazurach, bowiem byłaby najjaśniejszą gwiazdą w żeńskim mundialu.

Smaczku dodaje fakt, iż Kerri Walsh wzięła udział w sesji zdjęciowej "The Body Issue", magazynu wydawanego jako dodatek propagujący zdrowy tryb życia, przez amerykańską telewizję ESPN. Premiera ma się odbyć już 12 lipca a wśród osób pozujących mamy także polską tenisistkę Agnieszkę Radwańską, której zdjęcia już zdążyły podzielić polską opinię publiczną. Amerykanka została sfotografowana będąc w zaawansowanej ciąży.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×