Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Lewiatan Beach Ball Przysucha 2016

W dniach 24-26 czerwca odbędzie się Lewiatan Beach Ball Przysucha 2016 – turniej, który jest jedną z eliminacji do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn.
 Redakcja
Redakcja

Ostatni weekend czerwca w Przysusze będzie stał pod znakiem walki na piaszczystych boiskach do siatkówki plażowej, które umiejscowione zostaną nad zalewem Topornia.

Turniej w Przysusze z roku na rok rozwija się coraz bardziej, a organizatorzy zmagań w stu procentach wykorzystują doświadczenia z lat poprzednich. To sprawia, że zawody Beach Ball stają się coraz lepszym i poważniejszym widowiskiem, które przyciąga nie tylko najlepszych krajowych siatkarzy plażowych, którzy chętnie przyjeżdżają do Przysuchy, ale także kibiców oraz partnerów. Tegoroczne zawody organizowane nad zalewem Topornia otrzymały od Polskiego Związku Piłki Siatkowej trzy gwiazdki – co oznacza wzrost rangi turnieju w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Rozgrywki w Przysusze to nie tylko czysto plażowa walka. W czasie rozgrywek odbędzie się także charytatywny mecz gwiazd, w którym wezmą udział osobistości siatkówki i nie tylko. Swój udział zapowiedziały także znamienici przedstawiciele innych sportów. – Charytatywny mecz gwiazd jest dla nas ważnym wydarzeniem, dlatego również do niego przykładamy dużą wagę. Już teraz możemy powiedzieć, że zagra w nim m.in. były reprezentant Polski, Grzegorz Szymański, a także polska pięściarka Ewa Brodnicka, okrzyknięta niedawno królową polskiego boksu. Możemy zapewnić, że to nie są jedyne znane nazwiska, które wezmą udział w tym wydarzeniu, ale jak na razie wszystko jeszcze dopinamy na ostatni guzik, a kolejne nazwiska będą znane niebawem – mówi Piotr Skiba, organizator Lewiatan Beach Ball Przysucha 2016.

Czerwcowe zawody w Przysusze będą okazją do zetknięcia się z tą najlepszą siatkówką plażową w wykonaniu krajowych par męskich. W ubiegłorocznym turnieju triumfował duet Dominik Witczak i Łukasz Kaczmarek. A jak będzie w najbliższych zawodach? – Ze względu na podwyższenie rangi turnieju, w tym roku możemy spodziewać się jeszcze bardziej zaciętej walki, stojącej na najwyższym poziomie – zapewnia Piotr Skiba.

Tegoroczne zawody to kolejny krok do przodu dla turniejów Beach Ball w Przysusze. Organizatorzy będą starać się jeszcze mocniej propagować siatkówkę plażową w regionie, a sam turniej w całej Polsce, mając nadzieję, że zawody staną się cenioną marką na arenie krajowej, a z roku na rok Beach Ball Przysucha będzie się rozrastał.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×