Brożyniak/Janiak z Pucharem Polski w ramach Plaży Open 2018!

Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak po pięknym finale pokonali Michała Kądziołę i Bartłomieja Malca i zdobyli Puchar Polski w ramach Plaży Open 2018!

Redakcja
Redakcja
Plaża Open Materiały prasowe / Plaża Open / Plaża Open

Niedzielne spotkanie rozpoczęły się od ćwierćfinałów, w którym dwie ekipy mogły dołączyć do półfinalistów. Ostatecznie Jędrzej Brożyniak/Piotr Janiak okazali się lepsi po tie-breaku od Piotra Ilewicza/Stanisława Wawrzyńczyka. Identycznym rezultatem zakończył się mecz Martina Chinieckiego/Michała Koryckiego z Michałem Kądziołą/Bartłomiejem Malcem, a w najlepszej czwórce znaleźli się ci drudzy.

W walce o finał Kądzioła/Malec pokonali Adriana Sdebela/Macieja Kałużę po dwóch setach. Z kolei Brożyniak i Janiak pokonali Lecha i Ociepskiego 2:0. Brąz wywalczyli Kałuża i Sdebel, po bardzo wyrównanym meczu z Lechem i Ociepskim (2:1).

Finał przyniósł kibicom równie dużo emocji. Janiak i Brożyniak co prawda szybko wygrali pierwszego seta, ale w drugim musieli się sporo namęczyć, by pokonać Kądziołę i Malca. Ostatecznie zdołali wygrać 2:0 i odebrali Puchar Polski 2018!