Przerwa, a później hitowe starcie. Kiedy i z kim kolejny mecz Polaków w Lidze Narodów?

Reprezentacja Polski siatkarzy w niedzielę zakończyła pierwszy tydzień zmagań w Lidze Narodów. Teraz naszych zawodników czeka zasłużona przerwa. Sprawdź, kiedy Biało-Czerwoni powrócą do rywalizacji.

Małgorzata Boluk
Tomasz Fornal w akcji Materiały prasowe / VNL / Na zdjęciu: Tomasz Fornal w akcji
Ekipa Biało-Czerwonych pierwszy tydzień zmagań w Lidze Narodów zakończyła bardzo pozytywnym akcentem. Polska pokazała moc i zwyciężyła w niedzielę w czterech setach z aktualnym mistrzem olimpijskim - Francją.

Bilans Polaków to trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka. Nasi siatkarze opuszczą Ottawę w znakomitych nastrojach i przeniosą się do Europy. Kierunek? Bułgaria, a konkretnie stolica tego kraju - Sofia.

Kolejnym przeciwnikiem Polaków będą Brazylijczycy. Spotkanie Brazylia - Polska rozpocznie się w środę 22 czerwca o godzinie 16:00 (czasu polskiego). Szykuje się pokaz siatkówki w najlepszym wydaniu.

Gdzie oglądać pojedynek? Transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Tekstową relację LIVE ze spotkania przeprowadzi WP SportoweFakty.