Komentator oszalał ze szczęścia. Zobacz fenomenalną akcję Polaków [WIDEO]

Końcówka 2. seta meczu ćwierćfinałowego MŚ siatkarzy Polska - USA dostarczyła potężnej dawki emocji. Najwięcej zimnej krwi zachował Mateusz Bieniuk.

Piotr Bobakowski
Polska - USA na MŚ siatkarzy Twitter / twitter.com/polsatsport / Polska - USA na MŚ siatkarzy
Po dwóch setach meczu 1/4 finału MŚ 2022 z USA reprezentacja Polski prowadziła 2:0 (relacja TUTAJ). Wynik drugiej partii polsko-amerykańskiej bitwy w Gliwice Arenie rozstrzygnął się w samej końcówce.

Przy stanie 26:25 fantastyczny blok postawił Mateusz Bieniek (patrz wideo poniżej) i Biało-Czerwoni mogli unieść ręce w geście zwycięstwa w tym secie (27:25).

"Drugi set także nasz! Niesamowita walka. JESZCZE JEDEN!" - podsumowano na twitterowym profilu Polsatu Sport, gdzie zamieszczono wideo z popisową akcją Bieńka.

"Przytrzymany, przytrzymany w tej kontrze Jeffrey! Coś fantastycznego, co się dzieje w Arenie Gliwice. Wygrywamy w tym secie 27:25 i z Amerykanami prowadzimy 2:0" - krzyczał do mikrofonu komentator Polsatu Sport.