Norwid z kolejnym kontraktem. Zostaje jeden z liderów

Exact Systems Norwid Częstochowa poinformował o przedłużeniu umowy z kolejnym zawodnikiem. Został nim jeden z najskuteczniejszych zawodników zespołu w ostatnich latach, Krzysztof Gibek.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa Materiały prasowe / Tauron 1. Liga / Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa
To będzie historyczny sezon dla Exact Systems Norwida Częstochowa. Zespół ten za kilka miesięcy zadebiutuje w rozgrywkach PlusLigi. Działacze już kompletują kadrę, która powalczy w najlepszej lidze świata. Celem będzie utrzymanie w siatkarskiej ekstraklasie.

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z Norwidem jest Krzysztof Gibek. Na boisku występuje on na pozycji przyjmującego, a w minionym sezonie był jednym z najlepiej punktujących zawodników częstochowskiego zespołu w rozgrywkach Tauron 1. Ligi.

- Jestem dumny, że będzie to mój kolejny - już trzeci sezon w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa. Pamiętam kiedy dołączyłem do rodziny norwidowskiej powiedziałem takie zdanie, że KS Norwid Częstochowa jest to klub - multimedalista rozgrywek młodzieżowych, a będziemy dążyć do tego aby zdobyć medal Tauron 1 ligi. Cieszę się, że udało nam się zrealizować ten cel w postaci złotego medalu i awansować do PlusLigi. Jedno wielkie marzenie już razem spełniliśmy, czas na kolejne - powiedział jeden z liderów Exact Systems Norwid Częstochowa Krzysztof Gib

Oprócz Gibka w zespole Exact Systems Norwida grać będą rozgrywający Tomasz Kowalski, atakujący Rafał Sobański, środkowy Bartosz Schmidt, libero Sho Takahashi i przyjmujący Damian Kogut.

Czytaj także:
Drugi dzień Ligi Narodów za nami. Serbki i Amerykanki dały show
Ostatni sprawdzian przed Ligą Narodów. Gdzie obejrzeć sparingi Polski z Japonią?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×