Internauci przeprowadzili śledztwo. To ona jest partnerką gwiazdy reprezentacji Polski?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / WP Sportowe Fakty / Instagram / Na zdjęciu: Tomasz Fornal / w kółku: Sylwia Gaczorek
WP SportoweFakty / WP Sportowe Fakty / Instagram / Na zdjęciu: Tomasz Fornal / w kółku: Sylwia Gaczorek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Fornal jest jednym z najważniejszych ogniw reprezentacji Polski w siatkówce. Często sympatyczny zawodnik był pytany w wywiadach o to, czy jest singlem. Coraz więcej wskazuje na to, że ma partnerkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Fornal po meczach często był oblegany przez swoje fanki. Długo nie mógł znaleźć swojej drugiej połówki, ale wygląda na to, że już nie jest singlem. Kilka szczegółów zdradził w "Podcaście Olimpijskim".

- Powiem tak, spotykam się z kimś i uważam, że jeżeli zaczynam się z kimś spotykać, to na ten moment jestem zajęty - powiedział.

- Ja swoje relacje z płcią piękną zostawiam dla siebie. Nie chwalę się tym w social mediach, w internecie, bo nie uważam, żeby to był powód do chwały i żebym musiał pokazywać w sieci, że z kimś się dobrze czuję, spotykam czy cokolwiek innego - dodał.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Dzieci Kardashian oszalały. Gwiazdor spełnił ich marzenie

Z racji tego, że Fornal jest jedną z gwiazd polskiej kadry, to internauci rozpoczęli prowadzenie śledztwa, które miało doprowadzić do tego, która kobieta jest jego wybranką. Wszystko wskazuje na to, że jest nią Sylwia Gaczorek.

Influencerka miała razem z siatkarzami w restauracji świętować zwycięstwo w Lidze Narodów. Ponadto, gdy Fornal zapraszał kibiców na Instagramie do oglądania finału rozgrywek, to ci zauważyli, że meble na zdjęciu są te same, co w mieszkaniu Gaczorek.

Bizneswoman ma ponad 500 tys. obserwujących na Instagramie, a wielu internautów śledzi każdy jej wpis. Stąd szybko poznano, że fotografia Fornala została najprawdopodobniej wykonana w jej mieszkaniu.

Czytaj także: Takie obrazki nie zdarzają się często. Co się wydarzyło w Stambule?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty