Tego w TV nie pokazali. Zobacz, co zrobił Kurek dla ukochanej

On to ma gest! Tego momentu telewizyjne kamery nie uchwyciły, ale dniu, w którym Polska wygrała ME 2023 siatkarzy, na trybunach w Rzymie doszło do iście filmowej sceny! Bartosz Kurek wspiął się... po drabinie, żeby czule przywitać się z ukochaną.

MB
Na głównym zdjęciu: Bartosz Kurek (Mateusz Slodkowski/DeFodi Images), w ramce: Bartosz Kurek wspinający się po drabinie (Instagram) Materiały prasowe / Na głównym zdjęciu: Bartosz Kurek (Mateusz Slodkowski/DeFodi Images), w ramce: Bartosz Kurek wspinający się po drabinie (Instagram)
16 września 2023 roku był wielkim dniem dla Polski. To właśnie wtedy reprezentacja siatkarzy grała w Rzymie finał mistrzostw Europy i stanęła przed szansą powrotu na tron po czternastu latach przerwy.

I udało się! Drużyna Biało-Czerwonych pokonała w sobotę Włochów w trzech setach, zapewniając sobie upragniony tytuł.

Anna Kurek, która była obecna na meczu Włochy - Polska w wypełnionym po brzegi rzymskim Pallazzo dello Sport, wrzuciła do sieci za pośrednictwem Instastories wyjątkowe nagranie.

Widzimy na nim jak Bartosz Kurek przedziera się przez tłumy kibiców, a następnie wchodzi po drabinie, żeby dać swojej partnerce buziaka i chwilę z nią porozmawiać. Ten rozczulający obrazek szybko stał się hitem sieci!

"Mój Romeo na drabinie" - tak podpisała romantyczne wideo żona atakującego polskiej kadry.

Screen można zobaczyć poniżej:
Instagram/grejmanka Instagram/grejmanka
Czytaj także: Dostał pytanie o polskich piłkarzy. Mistrzowska odpowiedź "To nie może stać się obsesją". Bartosz Kurek ostrzega  ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Tak spędzili miesiąc miodowy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×