Dostał pytanie o polskich piłkarzy. Mistrzowska odpowiedź

Łukasz Kaczmarek podczas wywiadu na lotnisku po przylocie z ME 2023 był pytany m.in. o problemy piłkarskiej reprezentacji. - My też mieliśmy swoje słabsze chwile - mówił.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Łukasz Kaczmarek WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Łukasz Kaczmarek
W niedzielę (17 września) siatkarska reprezentacja Polski wróciła do kraju z ME 2023, w których zdobyła złote medale (więcej TUTAJ). Łukasz Kaczmarek w rozmowie z "Super Expresem" na Lotnisku Chopina w Warszawie był m.in. pytany o... polskich piłkarzy.

Biało-Czerwoni fatalnie spisują się w eliminacjach Euro 2024 i kibice ostatnio często porównują ich do siatkarzy. Porównania te nie są miłe dla futbolistów.

-  My absolutnie się do tego nie odnosimy, bo jesteśmy w tej samej grupie. My jesteśmy sportowcami. I to, że piłkarzom teraz nie wychodzi, po prostu mają swój gorszy moment, gorszy okres. My też mieliśmy swoje słabsze chwile - ocenił 29-letni Kaczmarek.

Siatkarski mistrz Europy dodał, że ma nadzieję, iż kryzys w piłkarskim zespole narodowym zostanie szybko zażegnany.

- Wierzę że reprezentacja piłkarzy na pewno będzie miała dużo lepsze momenty i będzie nam dawała taką satysfakcję, jak my dajemy teraz - podsumował dla kanału Super Express Sport w serwisie YouTube.

Zobacz:
"Po co my trenujemy tyle godzin". Leon opowiada o drodze do złota

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: Jak wyglądają w kadrze nostalgiczne momenty? Zobacz drogę Polaków do półfinału ME


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×