Co z siatkówką w Lubinie? Jest oświadczenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Plusliga /
Materiały prasowe / Plusliga /
zdjęcie autora artykułu

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przed meczem Stilon Gorzów - Anioły Toruń przekazał, że w następnym sezonie do miasta nad Wartą zawita PlusLiga. Czy rzeczywiście tak będzie? Jest komunikat Cuprum Lubin.

W tym artykule dowiesz się o:

Wobec informacji przekazanych przez Jacka Wójcickiego (czytaj tutaj >>>) i licznych publikacji medialnych, Cuprum Lubin wydał oficjalny komunikat. Na wstępie zaznaczono, że "priorytetem klubu jest funkcjonowanie dla kibiców w Lubinie, gdzie Cuprum działa od 23 lat".

"Aktualnie oczekujemy na ostateczne decyzje władz miasta Lubina, jednego z dotychczasowych sponsorów strategicznych klubu. Brak wsparcia ze strony naszego miasta nie tylko uniemożliwi rywalizację klubu w siatkarskiej ekstraklasie, ale postawi pod znakiem zapytania jego dalszą przyszłość" - przekazano.

Klub z Lubina ujawnił ponadto, że władze Gorzowa Wielkopolskiego "wyraziły ogromne zainteresowanie rozgrywaniem meczów w ramach PlusLigi w swoim mieście, w którym męska siatkówka ma wieloletnie tradycje, deklarując jednocześnie wsparcie finansowe i rzeczowe na odpowiednim poziomie".

"O wynikach prowadzonych rozmów poinformujemy opinię publiczną w osobnym oświadczeniu niezwłocznie po uzyskaniu decyzji władz miasta Lubina" - podsumowano.

Wygląda zatem na to, że w tej sprawie jeszcze nic nie jest przesądzone. Możliwe, że już niebawem zapadną ostateczne decyzje.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Czytaj także: > Siatkarski ekspert krytykuje system play-off. "Trochę jak rzut monetą"Wielkie pieniądze do zgarnięcia w Lidze Narodów. FIVB podała wysokość nagród

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)