Nowa ekipa w PlusLidze? Sensacyjne doniesienia z parkietu drugoligowca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów / Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów
Facebook / Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów / Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów
zdjęcie autora artykułu

Tajemniczy, a zarazem sensacyjny komunikat przekazał przed meczem fazy play-off Stilon Gorzów - Anioły Toruń, prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki. W kolejnym sezonie w mieście nad Wartą kibice będą mieli okazję obserwować zmagania na poziomie PlusLigi.

Przed sobotnim meczem drugiej ligi siatkarzy Agencja Inwestycyjna Stilon - Anioły Toruń w Arenie Gorzów, prezydent nadwarciańskiego grodu Jacek Wójcicki poinformował, że od sezonu 2024/2025 na obiekcie gościć będzie rywalizacja na poziomie PlusLigi.

- Mam przyjemność poinformować, że od przyszłego sezonu w Gorzowie będziemy mieli PlusLigę mężczyzn. Miasto przeznacza na ten projekt 1,2 miliona złotych wsparcia - powiedział Prezydent Miasta Gorzowa Jacek Wójcicki, który sensacyjny komunikat wygłosił w towarzystwie prezesa PZPS Sebastiana Świderskiego, dyrektora sportowego Akademii Inwestycyjnej Stilon Radosława Maciejewicza oraz właściciela Agencji Inwestycyjnej Rafała Ślaza.

- Dziękuję prezydentowi Wójcickiemu, że od początku bieżącego sezonu zapalił zielone światło dla siatkówki. Dziękuję za finansowe wsparcie i deklaruję, że w naszym mieście pozostanie też obecna drugoligowa drużyna - powiedział z kolei Maciejewicz, cytowany przez "Gazetę Lubuską".

Według nieoficjalnych informacji gorzowianie w siatkarskiej ekstraklasie mieliby zastąpić ekipę KGHM Cuprum Lubin. W kuluarach mówi się, że rozmowy na temat odsprzedania licencji toczyły się od pewnego czasu. Na chwilę obecną brak jakichkolwiek szczegółów dotyczących przekazania miejsca w elicie.

Czytaj także: Wyrównana batalia w Zawierciu. Gospodarze w półfinale PlusLigi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy zespoły rywalizujące w PlusLidze powinny mieć możliwość odsprzedawania miejsca w elicie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)