Niespotykana sytuacja. Aluron CMC Warta wydała komunikat

Siatkarze Aluronu CMC Warty stoją przed historyczną szansą wywalczenia podwójnej korony. Podopieczni Michała Winiarskiego w półfinale PlusLigi zagrają z Projektem Warszawa. W związku z meczem, działacze klubu z Zawiercia wydali ważny komunikat.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie Materiały prasowe / Plusliga / Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie
Półfinałowe starcie PlusLigi pomiędzy Aluronem CMC Wartą i Projektem Warszawa, elektryzuje sympatyków siatkówki. Klub z Zawiercia nie ma dla swoich kibiców najlepszych wiadomości. Okazuje się bowiem, że na kilka dni przed rewanżową potyczką, wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane.

"Tego jeszcze nie było! Bilety na sobotni półfinał z Projektem Warszawa rozeszły się w minutę. Warto jednak uważnie śledzić stronę z biletami, bo czasami pojawiają się zwroty wejściówek" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez klub w mediach społecznościowych.

Siatkówka w Zawierciu cieszy się olbrzymią popularnością od kilku sezonów. W obecnych rozgrywkach średnia frekwencja na meczach Jurajskich Rycerzy wyniosła 1497 osób. To co prawda plasuje klub dopiero na 11. pozycji, jednak biorąc pod uwagę procentowe wypełnienie obiektu, Aluron CMC Warta znajduje się daleko przed konkurentami. Obiekt OSiR-u II pomieścić może bowiem 1500 osób, co oznacza, że każdy z meczów obejrzał komplet widzów.

Obecnie trwają starania, aby Jurajscy Rycerze mieli większy obiekt. Sytuacja przed półfinałem PlusLigi kolejny raz pokazuje, że hala z większą pojemnością zdecydowanie jest potrzebna.

Czytaj także:
Starcie gigantów rozstrzygnięte. Znamy triumfatora rywalizacji o 9. miejsce
Trefl Gdańsk ponownie z najlepszą frekwencją w PlusLidze. Nowa Urania w Olsztynie również przyciąga

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy Aluron CMC Warta Zawiercie awansuje do finału PlusLigi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×