Dziś jest w Polsce gwiazdą z obłędną urodą. Poznajesz?

Dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich sportsmenek. Polacy zachwycają się jej urodą. Rozpoznajesz na zdjęciu obecną gwiazdę?

DB
Martyna Grajber- Nowakowska Instagram / here_marcia / Na zdjęciu: Martyna Grajber- Nowakowska
Niedawno skończyła 29 lat. Na co dzień związana jest z Policami, choć urodziła się w Żywcu. Nosi podwójne nazwisko, po mężu - również sportowcu.

Jeśli nadal nie wiesz, o kim mowa, podpowiadamy dalej: jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej lubianych polskich siatkarek, właśnie zdobyła mistrzostwo Polski z drużyną Chemika Police, długo grała jako przyjmująca, ale od niedawna sprawdza się jako libero.

Już teraz każdy powinien odgadnąć, że na zdjęciu powyżej znajduje się Martyna Grajber-Nowakowska, przez wielu określana jedną z najpiękniejszych polskich sportsmenek. I trudno z tym dyskutować, wszak urodę siatkarka ma nie z tej ziemi.

ZOBACZ WIDEO: Pia Skrzyszowska: 100 dni do igrzysk? To bardzo dużo

Od lipca 2022 roku Martyna Grajber-Nowakowska jest w związku małżeńskim z Janem Nowakowskim. To polski siatkarz, środkowy, związany z Bogdanką Luk Lublin. Są parą od lat, poznali się w czasie studniówki, a od 2015 roku byli zaręczeni. Nie widzą poza sobą świata.

A jak Martyna Grajber-Nowakowska zmieniła się od okresu dzieciństwa do teraz? Przekonajcie się sami na poniższych fotografiach. Różnica jest widoczna gołym okiem!

Martyna Grajber-Nowakowska kiedyś... ... i dziś:

Zobacz też:
Po 18 latach rozstała się z legendą. Dziś żyje pełnią życia
Taka różnica wieku im nie przeszkadza. Rozwijają swoją relację

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×