Taka różnica wieku im nie przeszkadza. Rozwijają swoją relację

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / wojtekgola / Na zdjęciu: Wojciech Gola i Sofia Siwoka
Instagram / wojtekgola / Na zdjęciu: Wojciech Gola i Sofia Siwoka
zdjęcie autora artykułu

Wojciech Gola wypoczywa ze swoją ukochaną w Dubaju. Para korzysta z uroków życia największego miasta ZEA i prowadzi relację w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Wojciech Gola, jeden z włodarzy Fame MMA, w sierpniu ubiegłego roku podczas wypadu na Ibizę przedstawił światu swoją nową miłość. Tajemniczą kobietą u boku 35-latka okazała się być modelka Sofia Siwoka (więcej TUTAJ).

Ukochana Goli pochodzi z Ukrainy. Po wakacjach na Ibizie para zaczęła się pokazywać publicznie. Gola pojawił się z Sofią m.in. na styczniowej premierze filmu "Dziewczyna influencera", gdzie pozowali do zdjęć na ściance.

Związek polskiego milionera z ukraińską pięknością cudownie się rozwija. Zakochani obecnie bawią w Dubaju - największym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z relacji zamieszczonych na InstaStories (patrz skany poniżej) wiadomo, że nie brakuje tam kaskaderskich popisów modelki, a także luksusowych wycieczek na jachcie.

Gola i Siwoka świetnie czują się w swoim towarzystwie. Nie przeszkadza w tym duża różnica wieku, jaka ich dzieli. Były gwiazdor programu "Warsaw Shore" jest bowiem starszy od swojej wybranki aż o 16 lat.

"Szczęście" - podpisał Gola zdjęcie na InstaStories, na którym widzimy, jak przytula swój największy skarb (patrz poniżej).

www.instagram.com/stories/wojtekgola
www.instagram.com/stories/wojtekgola
www.instagram.com/stories/wojtekgola
www.instagram.com/stories/wojtekgola

Zobacz: Polski milioner spotkał miłość. Wyznała mu od razu, co wcześniej robiła

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kompromitacja gwiazdora. Ten sport nie jest dla niego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty