Będzie sensacyjny transfer? Mocarne plany Projektu Warszawa

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
zdjęcie autora artykułu

Siatkarze Projektu Warszawa zakończyli sezon zdobyciem brązowego medalu. Trener Piotr Graban w rozmowie z serwisem plusliga.pl nie ukrywa, że apetyty w kolejnym sezonie będą jeszcze większe, dlatego zespół czekają wzmocnienia.

Siatkarze Projektu Warszawa trzykrotnie stawali na podium mistrzostw Polski. Dwukrotnie na najniższym stopniu, a raz zostali wicemistrzami. W ostatnich rozgrywkach podopieczni Piotra Grabana zapewnili sobie brązowy krążek pokonując Asseco Resovię Rzeszów.

- Apetyty mieliśmy większe, a Projekt nawet prowadził w tabeli. Zakończyliśmy z tarczą sezon, w którym zdobyliśmy Puchar Challenge, byliśmy w Final Four TAURON Pucharu Polski i sięgnęliśmy po brąz w PlusLidze. Przed rozpoczęciem rozgrywek wygraliśmy PreZero Grand Prix - przyznał Piotr Graban w rozmowie z oficjalną stroną PlusLigi.

- Na pewno mieliśmy lepsze i gorsze momenty, nie zagraliśmy m.in. dobrego półfinału w PlusLidze - dodał. ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

Ekipę brązowych medalistów przed kolejnym sezonem opuścić mają Igor Grobelny, Taylor Averill, Jakub Kowalczyk i Maciej Stępień. Ten ostatni zadeklarował, że kończy karierę i zamierza zająć się medycyną.

Kto natomiast miałby wzmocnić stołeczny zespół? Wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się Michała Kozłowskiego, Jakuba Kochanowskiego (pożegnał się już z Asseco Resovią, więcej -->> TUTAJ) i Michała Kubiaka, który od momentu zakończenia sezonu w Chinach regularnie zagląda na mecze stołecznej ekipy.

- Chcemy krok po kroku piąć się w górę. Zespół będzie mocniejszy i bardziej doświadczony. Szykujemy trzy transfery - powiedział trener Projektu Warszawa.

Czytaj także: Norbert Huber po finale PlusLigi. "Udowodniliśmy coś tym, którzy gadali różne rzeczy" Pożegnanie. Wilfredo Leon potwierdza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty