Polacy zdemolowani. Lawina komentarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski na zakończenie pierwszego tygodnia Ligi Narodów przegrała ze Słowenią 0:3. W mediach społecznościowych głos po porażce zabrali siatkarscy eksperci.

W tym artykule dowiesz się o:

"Ajajaj, znowu ta Słowenia. Ale spokojnie, przecież to dopiero Liga Narodów" - skomentował Krzysztof Sędzicki z WP SportoweFakty.

"Słowenia pokonała niestety 3:0 naszą drużynę, za co otrzyma aż 15.79 pkt do rankingu FIVB. To daje im awans na 6. lokatę i już teraz mogą być praktycznie pewnie miejsca na igrzyskach. Polacy utrzymali z kolei ponad 50-punktową przewagę nad drugimi Włochami" - wyliczył Seweryn Czernek z naszej redakcji.

"W sumie dobrze, że takie słabe spotkanie przydarzyło się w takim momencie. Jest materiał do analizy i sporo rzeczy do przepracowania, by kolejne spotkanie ze Słowenią zakończyło się zupełnie innym wynikiem" - dodał.

"Trzeci set 3:2 dla Polski. Pierwsze prowadzenie w tym meczu" - odnotował w czasie spotkania Marcin Gałązka z "Przeglądu Sportowego Onet".

"No to jak? Wszystko źle? Nikola źle? Tory były złe?" - pytał z kolei Jakub Bednaruk, trener i ekspert Polsatu Sport.

"Ćwierćfinał igrzysk olimpijskich w Paryżu. Polska - Słowenia. Widzę to" - napisała w trakcie rywalizacji Sara Kalisz z TVP Sport.

"Jak co sezon. Jak #Gangłysego wygrywa, to fajnie, ale jak nie, to ja tam tragedii nie widzę. Wynikami w meczach się zacznę przejmować na turnieju finałowym" - podkreśliła Ola Chmielowska ze Strefy Siatkówki.

"I znowu ta Słowenia... zakończyła się zwycięska seria naszych siatkarzy w VNL. Polacy stracili też pozycję lidera rozgrywek. Polska - Słowenia 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)" - podsumował Krzysztof Wilanowski z Radia ZET.

"Wyzerowany licznik zwycięstw z rzędu. I dobrze, do niczego nam to nie było potrzebne" - stwierdził Piotr Złoch, nagrywający podcast "Szósty set".

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty