Rywal AZS-u Częstochowa pewnie zwycięża

Zawodnicy z Unterhaching odnieśli w tym sezonie tylko dwie ligowe porażki. Wprawdzie w pucharze CEV przegrali swój pierwszy mecz z drużyną z Częstochowy to ciągle mają szansę na awans do następnej rundy.

Marek Grzebyk

Początek spotkania należał do gospodarzy, na pierwszej przerwie technicznej prowadzili oni 8:4. W dalszej części seta doświadczenie, i większa skuteczność w ataku pozwoliły zawodnikom z Unterhaching wygrać pierwszą odsłonę meczu.

Dwa następne sety nie przyniosły już takich emocji. W obu partiach gospodarze przegrali do szesnastu. Zawodnicy Generali Hahcing potrafili odrzucić swoich rywali od siatki, co pozwoliło im na skuteczniejszą grę w obronie.

Warto wspomnieć, że na hali zasiadło ponad 2500 widzów. Po raz pierwszy na meczu siatkarzy z Rottenburga pojawiło się aż tylu kibiców

EnBWTV Rottenburg : Generali Haching 0:3 (22:25, 16:25, 16: 25)