Kubańczycy przyjadą do Polski!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Kubańscy siatkarze przyjadą do Polski i prawdopodobnie zasilą czołowe klubu PlusLigi. Będą to znani zawodnicy, którzy w 2010 roku zdobyli wicemistrzostwo świata. Nazwiska siatkarzy poznamy dopiero, gdy będą czuć się bezpiecznie i wylądują w naszym kraju.

W tym artykule dowiesz się o:

Informacja o kubańskich siatkarzach, którzy mogą trafić do Polski elektryzuje wszystkich kibiców. Transfery te pilotuje menadżer siatkarski Andrzej Grzyb. - Kubańczycy, którzy trafią do Polski są szóstkowymi zawodnikami ekipy, która zdobywała wicemistrzostwo świata w 2010 roku - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Andrzej Grzyb.

Na Kubie wciąż istnieje zakaz występowania siatkarzy w innych ligach, dlatego też ze względów bezpieczeństwa na razie nie mogą być ujawnione ich nazwiska. - Nazwiska siatkarzy poznamy dopiero, gdy ich stopa pojawi się na polskiej ziemi, wtedy też dopiero będą czuć się bezpieczni - dodaje.

Do naszego kraju niekoniecznie przyjedzie tylko trzech zawodników, to jednak nie oznacza, iż wszyscy będą występować w PlusLidze. - Generalnie do Polski może przyjechać więcej niż trzech Kubańczyków. Najpierw przyjadą do Polski, ale czy tu zostaną to nie wiadomo, jeśli FIVB wyrazi zgodę na ich grę, a polskie kluby będą miały już ustalone składy to Kubańczycy mogą trafić do Rosji czy do Włoch - twierdzi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl polski menadżer.

Źródło artykułu:
Komentarze (0)