Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pan w białej koszulce przejął inicjatywę - komentarze po spotkaniu Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

Klubowi wicemistrzowie świata, po powrocie z Kataru, zanotowali kolejne zwycięstwo. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po wygranej w Gdańsku, tym razem we własnej hali nie pozwolili ugrać ani jednego punktu zawodnikom z Olsztyna.
Marek Knopik
Marek Knopik

Paweł Siezieniewski (kapitan Indykpolu AZS Olsztyn): Przegraliśmy spotkanie z zespołem wyraźnie lepszym. Czujemy duży niedosyt po tym meczu, bo rozpoczęliśmy go ze sporym impetem i pozytywną energią. Nasz szkoleniowiec przygotował dobrą taktykę i w pierwszym secie realizowaliśmy jego założenia. W pozostałych partiach rywal dominował na parkiecie. Polegliśmy na odbiorze zagrywki typu flot. W następstwie mieliśmy problemy z wyprowadzaniem ataku i rywale nas blokowali.

Zbigniew Bartman (kapitan Jastrzębskiego Węgla): Po raz kolejny rozpoczynamy mecz sennie. Zamiast zająć się własną grą, czekamy, co zrobi rywal. Musimy to jak najszybciej wyeliminować. Szkoda, że pan w białej koszulce przejął inicjatywę na boisku, bo mogliśmy wygrać ten mecz w trzech partiach. W pierwszym secie odnaleźliśmy swój dobry rytm gry i wtedy niepotrzebnie wkroczył do akcji. Mylił się zresztą nie tylko na naszą niekorzyść, ale również przeciwników. My się cieszymy z trzech ważnych punktów, bo musimy nadrobić trzy stracone oczka w Częstochowie.

Tomaso Totolo (trener Indykpolu AZS Olsztyn): Założyliśmy sobie grę flotem przeciwko jastrzębianom. Niestety, nie do końca nam to wychodziło, zaś silną stroną Jastrzębskiego Węgla był ich blok. Nasi rywale bardzo dobrze grali w trudnych sytuacjach, poza tym mieli trzech dobrze atakujących siatkarzy.

Lorenzo Bernardi (trener Jastrzębskiego Węgla): Ze względu na udział w Klubowych Mistrzostwach Świata, nie jest nam łatwo grać, ponieważ mieliśmy bardzo mało czasu na treningi. Ogólnie jestem zadowolony z postawy zawodników, oprócz wchodzenia w mecz. Początkowe fazy spotkań są złe w naszym wykonaniu i chociaż później straty zostają nadrobione, musimy to zdecydowanie poprawić.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1):
 • andre Zgłoś komentarz
  Na ekranie tv w powtórce było widać że sędzia miał racje, dlatego nie wiem o co te pretensje Bartmana. Sędziowanie było poprawne a kartka dla Zibiego jak najbardziej zasłużona.Nie
  Czytaj całość
  może być tak, że wszystkie sporne sytuacje będą gwizdane na korzyść gospodarzy, a tak pewno myślał Bartman.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×