Mistrz Turcji bez szans w starciu z Asseco Resovią

W towarzyskim spotkaniu rozegranym w Leżajsku, mistrz Polski - Asseco Resovia Rzeszów pokonał 3:0 mistrza Turcji - Fenerbahce Stambuł.

Tomasz Rosiński

Tureckiej drużynie udało się tylko zwyciężyć w dodatkowym secie, na którego zgodziły się obydwa zespoły.

W zespole prowadzonym przez trenera Andrzeja Kowala swój debiut zaliczył niemiecki atakujący, Jochen Schops, który grał od trzeciego seta spotkania. W tym meczu wystąpił również narzekający niedawno na uraz kciuka, Zbigniew Bartman.

Asseco Resovia i Fenerbahce spotkają się ponownie w poniedziałek, w ramach Memoriału im. Jana Strzelczyka, który jutro rozpocznie się na hali "Podpromie" w Rzeszowie.

Asseco Resovia Rzeszów - Fenerbahce Grundig Stambuł 3:0 (25:20, 26:24, 25:16) + dodatkowy set (24:26)