Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Krawulska: Agnieszka to świetny menedżer

Natalia Krawulska to wychowanka pilskiego klubu. Zawodniczka jest przekonana, że zmiany jakie w ostatnim czasie dotknęły klub przyniosą efekt i PTPS Piła znów włączy się do walki o medale.
Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

Drużyna PTPS Piła w przerwie letniej została poddana gruntownej przebudowie. Karierę zawodniczą zakończyła legenda klubu Agnieszka Kosmatka, która postanowiła jednak pozostać z drużyną. Zawodniczka aktualnie pełni w klubie rolę menedżera i jak przyznaje Natalia Krawulska wywiązuje się z niej znakomicie. - Czasami szukamy jej za plecami na parkiecie, ale to efekt siły przyzwyczajenia. A co do nowej roli, to nasza była kapitan czuje się w niej wyśmienicie. Chyba nikt w drużynie nie może powiedzieć, że jest słabo poinformowany o godzinach meczów, treningów i innych ważnych terminach. Menadżera mamy na piątkę, a może nawet na szóstkę - przyznała wychowanka pilskiego klubu na łamach Głosu Wielkopolski.

Żywa legenda PTPS Piła - Agnieszka Kosmatka, po zakończeniu kariery zawodniczej nadal wspiera swój zespół Żywa legenda PTPS Piła - Agnieszka Kosmatka, po zakończeniu kariery zawodniczej nadal wspiera swój zespół

Zawodniczka wierzy, że jej zespół po kilku latach przerwy znów skutecznie włączy się do walki o najwyższe cele. Recepty na sukces upatruje w elemencie zaskoczenia rywalek, które będą potrzebowały czasu na poznanie stylu gry nowego zespołu. - Potrzebujemy jeszcze czasu na zgranie, ale inne drużyny będą potrzebowały czasu, aby nas rozpracować. Nie potrafię powiedzieć, czy będziemy w stanie znaleźć się w czołówce, ale jestem pewna, że nie zabraknie nam serca do walki. Nasz klub w ostatnim czasie przeżywał kryzys, ale po przekształceniu się w spółkę mam nadzieję, że wszystko się zmieni na lepsze - powiedziała Krawulska na łamach Głosu Wielkopolski.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Głos Wielkopolski
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×