Czekamy na sezon - relacja z meczu AZS Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo

W piątek AZS Białystok wygrał u siebie mecz sparingowy 4:1 z Siódemką Legionovią Legionowo. Spotkanie bardzo dobrze zaczęły zawodniczki drużyny gospodarzy.

Katarzyna Rozmysłowicz

Białostoczanki wygrały u siebie z awansującą z I ligi Siódemką Legionovią Legionowo. Pierwsze punkty zdobył AZS Białystok dzięki serwom Channon Thompson.

Pierwszy set zaczął się bardzo dobrze dla drużyny gospodarzy wygrywając 25:14, a drugi 25:21. Natomiast trzeci set już nie zapowiadał się najlepiej dla białostoczanek. Przegrały go 21:25, a różnica w tym secie wynosiła nawet 8 punktów na korzyść gości. W czwartym secie zawodniczki AZS Białystok wygrały 25:22 i kończąc mecz piątym setem, a zarazem czwartym wygranym 25:19.

AZS Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo 4:1 (25:14, 25:21, 21:25, 25:22, 25:19)

AZS: Rzenno, Kurnikowska, Thompson, Cabajewska, Jack, Esdelle, Bulbak (libero) oraz Tomsia, Chmiel, Polak, Grant.

Siódemka: Łukaszewska, Słodkowicz, Gierak, Bąk, Maciejczyk, Skorupa, Siwka (libero) oraz Michajlenko, Chojnacka, Marinowa, Jóźwicka.