Angelika Bulbak: Poradziłyśmy sobie

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W środowym meczu siatkarki AZS-u Białystok wygrały z drużyną gości SVS Post Schwechat wynikiem 3:1. Białostoczanki pokazały, że są w formie.

Można śmiało stwierdzić, że to był udany występ siatkarek ze stolicy Podlasia w Pucharze CEV. - Grę drużyny oceniam bardzo dobrze skoro wygrałyśmy. Każda z nas się spisała i oby te zwycięstwa się powielały. Myślę że tak będzie, ponieważ trochę pewności siebie zyskałyśmy, dzięki takiemu spotkaniu. To był przeciwnik może o troszkę słabszej zagrywce, ale poradziłyśmy sobie i wygrałyśmy - wypowiedziała się Angelika Bulbak.

Siatkarka zalicza ten mecz do udanych - W tym meczu z Natalią przyjmowałyśmy we dwie i poradziłyśmy sobie z tym. Nie będę obarczała się winą. Jestem z siebie zadowolona - dodała.

Zawodniczki SVS-u Post Schwechat  to drużyna jakiej się spodziewały siatkarki AZS-u Białystok? - Dostałyśmy informacje, że są bardzo waleczną drużyną, także byłyśmy przygotowane tak jak do każdego meczu nawet ligowego. Przeciwnik jak każdy inny, nie wiadomo czego możemy się spodziewać - skomentowała siatkarka.

Źródło artykułu:
Komentarze (0)