KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Lotos Trefl oficjalnie zaprezentował nowego trenera

Gdański klub zorganizował konferencję prasową, na której zaprezentował nowego trenera, Radosława Panasa, a także przedstawił cele na sezon 2013/2014.

Maciej Szeniawski
Maciej Szeniawski

Zorganizowane w sopockim Hotelu Haffner spotkanie krótkim przemówieniem rozpoczął prezes zarządu Lotosu Trefl. - W zeszłym sezonie osiągnęliśmy historyczny sukces - po raz pierwszy dostaliśmy się do fazy play-off. Mamy wielką nadzieję, że był to moment przełomowy w kontekście rozwoju klubu. Dzisiaj chcemy zaprezentować nowego trenera - Radosława Panasa. Zdecydowaliśmy się go zatrudnić, gdyż w naszym rozumieniu jest to jeden z najlepszych polskich szkoleniowców. Już w przyszłym sezonie planujemy kolejne awanse sportowe. Naszym celem będą miejsca sześć, siedem - powiedział Piotr Należyty.

Głos zabrał także sam szkoleniowiec, który w nowej roli po raz pierwszy miał okazję spotkać się z trójmiejskimi dziennikarzami. - Dlaczego podjąłem się pracy w Gdańsku? Przede wszystkim dlatego, że podczas rozmowy z ludźmi, którzy kieruję Treflem, widziałem w ich oczach wielki zapał i to, że chcą tutaj zrobić naprawdę dobrą siatkówkę. Mają wiele pomysłów i uznałem, że nadajemy na podobnych falach. Jest to świetne miejsce do pracy, do rozwoju - zarówno zespołu, jak i mojego. Cieszę się, że jestem tutaj i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie z pożytkiem dla wszystkich - stwierdził Radosław Panas.
Radosław Panas jest już w pełni przygotowany do pracy z gdańskim klubem Radosław Panas jest już w pełni przygotowany do pracy z gdańskim klubem
W konferencji wziął udział także zawodnik Trefla, Grzegorz Łomacz. - Będę miał okazję grać już trzeci sezon w barwach Lotosu. Szczerze mówiąc, po ostatnich dwóch sezonach pozostaje we mnie i w reszcie zawodników bardzo duży niedosyt. Na następne rozgrywki władze klubu zrobiły bardzo dużo, by tym razem ten niedosyt nie pozostał i żebyśmy w dobrych nastrojach kończyli sezon 2013/2014. Mam nadzieję, że tak się stanie. Cieszymy się na najbliższy rok - przyznał rozgrywający gdańskiego zespołu.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×