Za tydzień musimy zagrać dużo lepiej - komentarze po meczu Asseco Resovia Rzeszów - Knack Roeselare

Asseco Resovia Rzeszów mimo porażki w pierwszym secie w bardzo dobrym stylu zwyciężyła z niepokonanym od dziesięciu miesięcy belgijskim zespołem. Co kapitanowie i trenerzy powiedzieli po spotkaniu?

Mateusz Lampart

Hendrik Tuerlinckx (kapitan Knack Roeselare): Oczekiwaliśmy ciężkiego meczu i rzeczywiście taki był. Graliśmy bardzo dobrze w pierwszym secie, jednak nie potrafiliśmy zachować tego spokoju do końca meczu i ostatecznie przegraliśmy.

Olieg Achrem (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa, szczególnie dlatego, że potrafiliśmy podnieść się po pierwszym przegranym secie. Jesteśmy na dobrej drodze do awansu do dalszej fazy, jednak zdajemy sobie sprawę, że za tydzień w Belgii musimy zagrać dużo lepiej niż we wtorek. Był to ciężki mecz i musimy odpocząć i przygotować się do rewanżu.

Emile Rousseaux (trener Knack Roeselare): To nasza pierwsza porażka w tym sezonie. W pierwszym secie graliśmy dobrze, ale nie potrafiliśmy tego utrzymać.

Marcin Ogonowski (drugi trener Asseco Resovii Rzeszów): Po słabym pierwszym secie wróciliśmy do gry i potem nasza gra wyglądała bardziej okazale. Ten mecz niczego nam nie daje, jedziemy do Belgii po zwycięstwo. Tam chcemy zagrać jeszcze lepiej.

Marcin Ogonowski: Póki co ta wygrana jest bez znaczenia

Knack poległ po 10 miesiącach, znakomity Achrem! - relacja z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Knack Roeselare

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Czy Knack Roeselare w swojej hali będzie w stanie wygrać cztery sety z Resovią?