Serie A: Pewne zwycięstwo Casy Modena, Zbigniew Bartman najlepszym punktującym spotkania

W zaległym meczu 12. kolejki włoskiej Serie A, Casa Modena pokonała CMC Ravenna w czterech setach. Kolejny raz dobre zawody rozegrał Zbigniew Bartman.

Tomasz Rosiński
Casa nie miała większych problemów z uporaniem się z ekipą CMC Ravenna, która zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli ligi włoskiej. Ekipa z Modeny kryzys miała tylko w trzecim secie, przegrywając go do 24. Pozostałe odsłony modeńczycy pewnie zwyciężyli, a cały pojedynek 3:1.
Współpraca Bartmana z Rezende układa się bardzo dobrze (fot: pallavolomodena.com) Współpraca Bartmana z Rezende układa się bardzo dobrze (fot: pallavolomodena.com)
Ponownie dobre zawody rozegrał Zbigniew Bartman, który zapisał na swoim koncie 21 punktów (18-atak, 3-blok). Polak atakował z 58-procentową skutecznością.

CMC Ravenna - Casa Modena 1:3 (15:25, 18:25, 26:24, 17:25)

CMC Ravenna: Klapwijk (14), Tillie (11), Toniutti (2), Cebulj (9), Cester (3), Mengozzi (6), Bari (libero) oraz Kauliakamoa, Cricca (8), Koumentakis (4), Patriarca.

Casa Modena: Bartman (21), Deroo (16), Beretta (14), Sala (8), Rezende (2), Quesque (10), Mania (libero) oraz Sket, Bossi.