Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Popełniliśmy za dużo błędów własnych - komentarze po meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk

Szkoleniowiec gdańszczan, Radosław Panas uważa, że o porażce jego zespołu w Kędzierzynie-Koźlu zadecydowały niewymuszone pomyłki.

Wiktor Gumiński
Wiktor Gumiński

Grzegorz Łomacz (kapitan Lotosu Trefla Gdańsk): Gratuluję drużynie przeciwnej. Zagrała całkiem niezłe spotkanie. Na świeżo po meczu wydaje mi się, że rywale narobili nam naprawdę dużo szkody na wysokiej piłce. Nie mogliśmy ich powstrzymać. Będziemy walczyć dalej, żeby na końcu te dwa decydujące punkciki były po naszej stronie.

Michał Ruciak (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Dziękujemy za gratulacje. Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa, tym bardziej, że odnieśliśmy je w trzech setach. Potrafiliśmy utrzymać koncentrację i jedność na boisku, co na pewno korzystnie rokuje na przyszłość. Trzy punkty w tym momencie z pewnością bardzo nam się przydały.

Radosław Panas (trener Lotosu Trefla Gdańsk): Również przyłączam się do gratulacji. Mieliśmy swoje szanse w pierwszym secie, a także do połowy drugiego. Graliśmy dosyć wyrównane spotkanie, ale w trudnych momentach ciężar gry brali na siebie Bociek oraz Kooy i to oni zdobywali ważne punkty. Patrząc w suche statystyki, wydaje mi się, że przede wszystkim popełniliśmy za dużo błędów własnych. W innych elementach prezentowaliśmy się bardzo podobnie jak ZAKSA.

Sebastian Świderski (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Dziękuję za gratulacje, ale ja również muszę pogratulować drużynie przeciwnej, ponieważ przygotowała się do tego spotkania zupełnie inaczej niż do ostatnich pojedynków. Taktyka, którą zaplanowaliśmy "nie sprawdzała się", natomiast to pokazało, że najważniejsze jest to, jak my gramy. Jeżeli samemu będziemy grać dobrze, wtedy spokojnie możemy walczyć z każdym i nieważne, jak po drugiej stronie będzie prezentował się przeciwnik. Wielkie brawa dla drużyny przeciwnej, a jeszcze większe dla chłopaków, za walkę o każdą piłkę do samego końca. Cieszymy się z tych trzech bardzo ważnych punktów.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • Wiesia K. Zgłoś komentarz
  I oby tak dalej - niech ZAKSA wreszcie zacznie się zachowywać jak drużyna !
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×