KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Statystyki Orlen Ligi sezonu 2013/2014

Siatkarki Chemika Police pewnie sięgnęły po mistrzostwo Polski. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego zdominowały nie tylko w rozgrywki ligowe, ale również większość indywidualnych klasyfikacji.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Najlepiej punktująca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Punkty Średnia na set
1 Katarzyna Zaroślińska Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 24 (91) 408 4,48
2 Helena Horka BKS Aluprof Bielsko-Biała 26 (98) 385 3,93
3 Małgorzata Glinka-Mogentale Chemik Police 26 (94) 345 3,67
4 Heike Beier BKS Aluprof Bielsko-Biała 25 (97) 335 3,45
5 Anna Werblińska Chemik Police 26 (94) 334 3,55
6 Anna Podolec Atom Trefl Sopot 27 (85) 322 3,79
7 Berenika Tomsia Siódemka SK bank Legionovia 23 (87) 320 3,68
8 Tamara Kaliszuk Pałac Bydgoszcz 22 (74) 300 4,05
9 Ana Bjelica Chemik Police 25 (83) 292 3,52
10 Elżbieta Skowrońska Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 25 (98) 287 2,93

Najlepiej atakująca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Atak punktowy Średnia na set
1 Katarzyna Zaroślińska Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 24 (91) 342 3,76
2 Helena Horka BKS Aluprof Bielsko-Biała 26 (98) 311 3,17
3 Małgorzata Glinka-Mogentale Chemik Police 26 (94) 283 3,01
4 Berenika Tomsia Siódemka SK bank Legionovia 23 (87) 281 3,23
5 Anna Podolec Atom Trefl Sopot 27 (85) 260 3,06
6 Heike Beier BKS Aluprof Bielsko-Biała 25 (97) 258 2,66
7 Anna Werblińska Chemik Police 26 (94) 254 2,7
8 Tamara Kaliszuk Pałac Bydgoszcz 22 (74) 253 3,42
9 Elżbieta Skowrońska Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 25 (98) 244 2,49
10 Aleksandra Jagieło Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 26 (102) 233 2,28

Najlepiej blokująca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Bloki punktowe Średnia na set
1 Agnieszka Kąkolewska Impel Wrocław 26 ( 95) 100 1,05
2 Zuzanna Efimienko Atom Trefl Sopot 28 (96) 99 1,03
3 Sylwia Wojcieska Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 26 (104) 97 0,93
4 Małgorzata Lis BKS Aluprof Bielsko-Biała 26 (99) 92 0,93
5 Katarzyna Mróz Chemik Police 25 (90) 89 0,99
6 Makare Wilson Impel Wrocław 26 (95) 74 0,78
7 Ivana Plchotova Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 22 (86) 73 0,85
8 Faimie Rose Kingsley PGNiG Nafta Piła 22 (81) 69 0,85
9 Rachael Adams Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 27 (97) 69 0,71
10 Sylwia Pycia Beef Master Budowlani Łódź 19 (74) 63 0,85

Najlepiej zagrywająca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Zagrywki punktowe Średnia na set
1 Anna Werblińska Chemik Police 26 (94) 44 0,47
2 Charlotte Leys Atom Trefl Sopot 28 (92) 33 0,36
3 Heike Beier BKS Aluprof Bielsko-Biała 25 (97) 33 0,34
4 Ana Bjelica Chemik Police 25 (83) 31 0,37
5 Agnieszka Kąkolewska Impel Wrocław 26 (95) 27 0,28
6 Frauke Dirickx Impel Wrocław 27 (97) 25 0,26
7 Rachael Adams Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 27 (97) 25 0,26
8 Izabela Bełcik Atom Trefl Sopot 28 (98) 25 0,26
9 Tamara Kaliszuk Pałac Bydgoszcz 22 (74) 24 0,32
10 Maja Ognjenović Chemik Police 25 (85) 22 0,26

Najlepiej przyjmująca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Przyjęte zagrywki Przyjęcie perfekcyjne
1 Katarzyna Wysocka Pałac Bydgoszcz 22 (73) 416 40,38 proc.
2 Paulina Maj Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 26 (105) 553 38,16 proc.
3 Wélissa de Souza Gonzaga Sassa Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 26 (92) 410 37,56 proc.
4 Agata Sawicka Chemik Police 22 (86) 429 37,53 proc.
5 Marta Kuehn-Jarek PGNiG Nafta Piła 21 (79) 403 36,23 proc.
6 Joanna Kuligowska PGNiG Nafta Piła 21 (68) 328 35,37 proc.
7 Agata Babicz PGNiG Nafta Piła 22 (69) 394 35,28 proc.
8 Agata Durajczyk Beef Master Budowlani Łódź 22 (89) 497 35,21 proc.
9 Charlotte Leys Atom Trefl Sopot 28 (92) 507 35,11 proc.
10 Anna Werblińska Chemik Police 26 (94) 482 35,06 proc.

Najlepiej rozgrywająca:

Miejsce Zawodniczka Klub Mecze (sety) Skuteczność rozegrania
1 Maja Ognjenović Chemik Police 25 (85) 35,38 proc.
2 Lucie Muhlsteinova Chemik Police 16 (29) 34,48 proc.
3 Magdalena Gryka Impel Wrocław 10 (21) 30,95 proc.
4 Kinga Bąk Siódemka SK bank Legionovia 23 (67) 29,24 proc.
5 Ozge Kirdar Cemberci Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 22 (85) 29,15 proc.
6 Frauke Dirickx Impel Wrocław 27 (97) 29,05 proc.
7 Izabela Bełcik Atom Trefl Sopot 28 (98) 27,61 proc.
8 Marta Biedziak Pałac Bydgoszcz 21 (61) 26,46 proc.
9 Magdalena Śliwa Beef Master Budowlani Łódź 23 (88) 26,44 proc.
10 Ewa Cabajewska Beef Master Budowlani Łódź 23 (65) 26,26 proc.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
orlen-liga.pl
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×