KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Trwa kompletowanie składu AZS KSZO

W chwili kiedy siatkarki AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. przebywają na zasłużonych urlopach, w klubie trwa gorący okres, podczas którego działacze mają ręce pełne pracy.
Anna Soboń
Anna Soboń

Wśród zawodniczek, które już porozumiały się z ekipą beniaminka Orlen Ligi co do gry w pomarańczowo-czarnych barwach w nadchodzącym sezonie, są: Katarzyna Brojek, Barbara Bawoł, Kamila Ganszczyk, Małgorzata Ścibisz oraz Ewelina Tobiasz. Być może w najbliższych dniach wyjaśni się sprawa Alicji Stefańskiej i Magdaleny Soter, z którymi mają rozmawiać działacze.

- Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia, to ja bardzo chętnie zostanę w Ostrowcu. Wywalczenie awansu było spełnieniem marzeń, a możliwość gry w Orlen Lidze będzie kolejnym, które chciałabym spełnić. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy, na razie czekam na rozmowy z prezesami - powiedziała jak zawsze uśmiechnięta libero, Alicja Stefańska.


W kręgu zainteresowań ostrowieckiego klubu jest Dominika Nowakowska libero lub przyjmującą, która ostatni sezon spędziła w zespole Budowlanych Toruń, jak również Marta Wójcik-wychowanką Skry Bełchatów.

Pewne jest, że w ekipie z hutniczego miasta nie zobaczymy Małgorzaty Ślęzak, która miała spory wkład na wywalczenie historycznego awansu.

Małgorzata Ślęzak nie zagra z ekipą AZS KSZO w Orlen Lidze Małgorzata Ślęzak nie zagra z ekipą AZS KSZO w Orlen Lidze

- Dwa lata spędzone w Ostrowcu na pewno pozostaną w mojej pamięci. Awans podsumowuje ciężką prace jaką wykonałyśmy zespołowo i każda z osobna. Poznałam tu wspaniałych ludzi, o których nie zapomnę. Dziękuję za te dwa lata przede wszystkim dziewczynom, trenerom, prezesom, fizjoterapeutom – to była
przyjemność współpracować z taką wspaniała ekipą, w której wielka role odegrała atmosfera stworzona właśnie przez ludzi
- skomentowała Małgorzata Ślęzak.

W podobnej sytuacji znalazły się Dorota Dydak i Kinga Hatala, które dostały wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, a także Natalia Piekarczyk, która już wcześniej porozumiała się z nowym klubem i w najbliższym sezonie dołączy do swojej siostry w Tauronie Dąbrowa Górnicza.

Sprawdź terminarz polskich siatkarzy na igrzyska oraz składy grup

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×