KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Plus Sponsorem Sportu 2008 roku

Polkomtel S.A. został wyróżniony prestiżową statuetką DEMES w kategorii Sponsora Sportu w 2008 roku. Nagroda została wręczona w czwartek 7 listopada br. podczas V Gali Sportu i Biznesu zorganizowanej przez "Sport & Business Foundation".

Małgorzata Pajor
Małgorzata Pajor

Statuetki DEMES to nagrody biznesu sportowego w Polsce. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są przez specjalistów z dziedziny marketingu sportowego. Służą promowaniu działań wykorzystujących sport jako narzędzie komunikacji biznesowej, a także propagowaniu sportu w ogóle.

Plus został uhonorowany za innowacyjność działań z zakresu sponsoringu sportu, a w szczególności za dynamiczny rozwój projektu "Siatkówka", który przyczynia się do rozwoju polskiego sportu. Doceniony został sposób przygotowania programu sponsorskiego, jego realizacja oraz długofalowa strategia marketingowa firmy.

Polkomtel S.A. już od dziesięciu lat jest zaangażowany w sponsorowanie polskiej siatkówki. Ze znakiem firmowym Plus na koszulkach występują zespoły narodowe seniorek i seniorów oraz wszystkie polskie reprezentacje młodzieżowe. Od tego roku Polkomtel jest także sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo Polski kobiet i mężczyzn, a rozgrywki te noszą nazwę PlusLiga i PlusLiga Kobiet. Plus patronuje także mistrzostwom Polski w siatkówce plażowej kobiet oraz wspiera siatkówkę osób niepełnosprawnych.

- Związek Plusa z siatkówką to coś więcej niż tylko sponsoring, to po prostu głębokie uczucie – powiedział Dariusz Matuszak, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel S.A. - Siatkówka jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce i cieszę się, że możemy uczestniczyć w niezwykłych emocjach, jakich dostarcza kibicom.

Nagrody biznesu sportowego DEMES przyznawane są przez "Sport & Business Foundation" już od pięciu lat. Konkurs odbywa się w 13 kategoriach, a ich laureatami są najwybitniejsi polscy sportowcy, sponsorzy sportu, czy media zajmujące się sportem.

W tegorocznej edycji Plus znalazł się w gronie takich laureatów jak: FC Barcelona (DEMES Zagraniczny), Red Bull (Wydarzenie Sportowe) czy Polsat Sport (Sportowy Projekt Medialny).

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×