Transfery: Clark i Yudin w Serie A, Vincić oraz Bratojew zagrają we Francji, zaś Bengolea w Argentynie

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Atakujący [tag=37717]Carson Clark[/tag] zagra w [tag=10763]Serie A[/tag], [tag=30909]Dejan Vincic[/tag] oraz [tag=40779]Walentin Bratojew[/tag] trafili do ligi francuskiej, zaś [tag=36905]Pablo Bengolea[/tag] wrócił do ojczyzny.

Clark podpisał kontrakt z zespołem Exprivia Molfetta. Amerykanin poprzednim sezonie grał w Transferze Bydgoszcz, z którym zajął 9. miejsce w PlusLidze. [ad=rectangle] Były rozgrywający PGE Skry Bełchatów Vincić, który ostatnio grał w tureckim Maliye Milli Piyango Ankara, oraz Wenezuelczyk Luis Diaz (wcześniej Sada Cruizero) dołączyli do ekipy Narbonne Volley, która w ubiegłych rozgrywkach ligi francuskiej zajęła przedostatnie miejsce i spadła do Ligue B, lecz ze względu na problemy finansowe Canteleu-Maromme zostanie w Ligue A.

Przyjmujący reprezentacji Bułgarii Bratojew przeniósł się z niemieckiego VfB Friedrichshafen do drużyny brązowego medalisty ligi francuskiej - Ajaccio VB.

Argentyńczyk Bengolea, który w ostatnim czasie występował w olsztyńskim AZS-ie, przez kolejny rok będzie grał w najlepszym argentyńskim zespole UPCN Voley Club.

Źródło artykułu: