Developres SkyRes Rzeszów bez swojej armaty do końca sezonu

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Podstawowa atakująca Developresu, Paula Szeremeta, do końca sezonu nie wystąpi w barwach rzeszowskiego klubu. Jej pozycję zajmie nominalna przyjmująca - Paulina Głaz.

Atakująca beniaminka z Rzeszowa - Paula Szeremeta, nie pomoże swojej drużynie w play-offowej rywalizacji o miejsca 5-12. Dotychczas kluczowa zawodniczka ofensywy Developresu SkyRes Rzeszów, podobnie jak Magdalena Olszówka jest w ciąży. [ad=rectangle] Miejsce głównej atakującej ma zająć nominalna przyjmująca - Paulina Głaz. 21-letnia siatkarka, podczas nieobecności kontuzjowanej Magdy Jagodzińskiej, niejednokrotnie miała okazję być zmienniczką danej pozycji, a ostatni mecz przeciwko SK bank Legionovia Legionowo rozegrała w całości na ataku, kiedy to Szeremety zabrakło w meczowej dwunastce. Z postawionego przez trenera Mariusza Wiktorowicza zadania, wywiązała się bardzo dobrze punktując 19 razy i utrzymując przy tym 37 proc. w ataku.

Kolejny mecz debiutantki Orlen Ligi rozegrają z Legionovią, 21 kwietnia. Stawką meczu jest gwarancja minimum 8. miejsca mistrzostw Polski.

Źródło artykułu: