Półfinałowa sinusoida. TS Victoria PWSZ Wałbrzych bliżej finału Krispol Ligi

W trzecim meczu o finał Krispol Ligi górą okazali się siatkarze z Wałbrzycha, którzy uporali się z rywalem w trzech setach.

Łukasz Miśko

W drugiej parze półfinału Krispol Ligi można zaobserwować duże wahania wyników, gdyż obie drużyny na przemian kończą potyczkę w trzech partiach. Pierwszy mecz 0:3 wygrała ekipa z Wałbrzycha, natomiast dzień później trzy sety padły łupem teamu z Suwałk. Trzecią batalię, 3:0, wygrali zawodnicy Victorii Wałbrzych.

TS Victoria PWSZ Wałbrzych - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)

Stan Rywalizacji: 2:1 dla Victorii Wałbrzych (do trzech zwycięstw)

Najlepszym zawodnikiem ostatniego meczu został wybrany Szymon Piórkowski - przyjmujący, który w dniu czwartej batalii o awans do finału świętować będzie swoje 26. urodziny, ma za sobą grę m.in. w drużynie z Nysy, która jest pierwszym finalistą Krispol Ligi 2014/2015.

Kolejna, być może decydująca potyczka rozegrana zostanie w niedzielę o godzinie 13:30.

Czy siatkarze Victorii Wałbrzych zdołają postawić kropkę nad "i"