Birarelli, Christenson i Urnaut w Cucine Lube Treia, a Travica i Le Roux w Calzedonii Werona?

Okres transferowy rozpoczął się na dobre, a więc media we Włoszech spekulują na temat wzmocnień, które mogą dokonać najlepsze kluby na Półwyspie Apenińskim.

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Według serwisu dal15al25.gazzetta.it, włoski środkowy bloku Emanuele Birarelli (ostatnio Trentino Volley), amerykański rozgrywający Micah Christenson (triumfator LŚ 2014) oraz słoweński przyjmujący Tine Urnaut z Top Volley Latina mogą w kolejnym sezonie występować w ekipie Cucine Lube Banca Marche Treia. To miałyby być kolejne ciekawe wzmocnienia Lube po przyjściu do tej drużyny Osmany'ego Juantoreny i Jenii Grebennikova.
Natomiast z zespołu biancorossich najprawdopodobniej odejdą Dragan Stanković, a także Michał Baranowicz, którego usługami jest zainteresowana Calzedonia Werona. Ten zespół ma także na celowniku Dragana Travicę, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Biełogorie Biełgorod, oraz Francuza Kevina Le Roux.
Czy triumfator Ligi Światowej 2014 Micah Christenson trafi do Cucine Lube Treia, które ostatecznie zagra w Lidze Mistrzów? Czy triumfator Ligi Światowej 2014 Micah Christenson trafi do Cucine Lube Treia, które ostatecznie zagra w Lidze Mistrzów?
Kontrakty z Calzedonią na kolejne rozgrywki przedłużyli: Taylor Sander, Simone Anzani oraz Aidan Zingel.

Radostin Stojczew i Matej Kazijski w Cucine Lube Treia, Uros Kovacević w Sir Safety Perugia?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×