Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Oficjalnie: Jacek Pasiński trenerem Budowlanych Łódź

W środowe popołudnie w Atlas Arenie zaprezentowano sztab szkoleniowy Budowlanych Łódź na sezon 2015/2016. Pierwszym trenerem drużyny został dotychczas pracujący z juniorkami Jacek Pasiński.
Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Pasiński w przeszłości prowadził już drużynę Budowlanych, ale nie na poziomie Orlen Ligi. W 2006 roku obejmował zespół, który przystąpił do rozgrywek w III lidze, a już trzy lata później cieszył się wraz z siatkarkami z historycznego awansu do ówczesnej PlusLigi kobiet.


- Bardzo mi miło i jestem usatysfakcjonowany, że doceniono pracę, którą wykonywałem przez jakiś czas także poza Łodzią. Od razu zaznaczam, że nie ma podziału na pierwszego i drugiego trenera, będziemy to prowadzić razem z Błażejem (Krzyształowiczem - przyp. red.). Wspólnie będziemy dbali o to, by na Atlas Arenie pojawiało się coraz więcej ludzi, ponieważ chcemy prezentować siatkówkę miłą dla oka. Najważniejsze będzie to, abyśmy po każdym meczu byli zadowoleni z pracy, jaką wykonaliśmy -
zaznaczył nowy-stary szkoleniowiec drużyny z Łodzi.

Prezes klubu, Marcin Chudzik, bardzo optymistycznie ocenia skład sztabu szkoleniowego na najbliższy sezon ligowy: - Myślę, że to będzie bardzo ciekawa kombinacja - doświadczenie analityczno-taktyczne Błażeja Krzyształowicza i odrobina łódzkiej ekspresji i charakteru ze strony Jacka Pasińskiego, który w 2009 roku wprowadził zespół do najwyższej klasy rozgrywkowej i długo czekał na swoją szansę, by poprowadzić go w niej. Mam nadzieję, że będzie to dobrze rokowało na przyszłość - powiedział na prezentacji szkoleniowców prezes i menadżer drużyny.

Dotychczasowy pierwszy trener łodzianek - Błażej Krzyształowicz - będzie pełnił funkcję drugiego trenera. - Naszym głównym celem będzie determinacja. Chcemy, aby w każdym meczu - zarówno u siebie, jak i na wyjeździe - widać było u naszych dziewczyn wolę walki oraz pełną świadomość tego, co robią i po co pojawiają się na parkiecie. Pojawi się wiele nowych zawodniczek, więc możemy oczekiwać w Budowlanych nowej jakości. Ze względu na nowy system rozgrywek będziemy musieli od samego początku rzetelnie przystąpić do rywalizacji - mówił na konferencji prasowej II trener zarówno Budowlanych, jak i seniorskiej reprezentacji Polski.

Jacek Pasiński w końcu zadebiutuje w roli trenera Budowlanych w Orlen Lidze Jacek Pasiński w końcu zadebiutuje w roli trenera Budowlanych w Orlen Lidze
Sztab szkoleniowy Budowlanych Łódź na sezon 2015/2016:
I trener: Jacek Pasiński
II trener: Błażej Krzyształowicz
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Nagórka
Statystyk: Maciej Biernat
Fizjoterapeuta: Maciej Kąkol

Sztab szkoleniowy drużyny Młodej Ligi Budowlanych Łódź na sezon 2015/2016:
I trener: Bartłomiej Dąbrowski
II trener: Filip Brzeziński
Trener przygotowania motorycznego: Karolina Fryt

Opieka medyczna: prof. dr hab. Jarosław Fabiś i dr hab. Marcin Domżalski

Czy wybór Jacka Pasińskiego na pierwszego trenera Budowlanych to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×