Kontuzja wymusiła kolejny transfer. Wielki powrót do MKS-u Będzin

Do zespołu MKS-u Będzin powrócił środkowy, Mateusz Przybyła. Dołączył on do zagłębiowskiej drużyny w obliczu kontuzji innego zawodnika.

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Uraz kolana Mateusza Kowalskiego wykluczył go z gry na trzy miesiące. W związku z tym sztab szkoleniowy MKS-u Będzin zdecydował się pozyskać nowego środkowego. I tak po trzyletniej przerwie do drużyny powrócił Mateusz Przybyła.

25-letni Przybyła reprezentował barwy MKS-u w sezonie 2011/2012. Wtedy imponował warunkami fizycznymi oraz siłą ofensywną. - Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, lecz ja nie wierzę w przesądy. Pojawiła się szansa gry w Będzinie, więc z niej skorzystałem - powiedział środkowy.

W minionych trzech tygodniach Mateusz Przybyła trenował z PGE Skrą Bełchatów, a w poniedziałek dołączył do MKS-u, w którym będzie występował z numerem 9. O miejsce w wyjściowym składzie na środku powalczy z Arturem Ratajczakiem, Krzysztofem Rejno i Dawidem Wochem.

ZOBACZ WIDEO: Kucharski: tej kadrze przyda się zimny prysznic (źródło TVP)


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×