Problemy zdrowotne Michała Winiarskiego

Michał Winiarski pojawił się w wyjściowym składzie PGE Skry Bełchatów na sobotni mecz 21. kolejki PlusLigi z Lotosem Treflem Gdańsk, ale dość szybko musiał opuścić boisko ze względu na problemy zdrowotne.

Tomasz Rosiński
Winiarski zmaga się z ostrym zespołem bólowym kręgosłupa oraz spięciem mięśni i dlatego grał tylko w pierwszym secie spotkania Lotos Trefl - PGE Skra (2:3). Jego przerwa od treningów ma potrwać około tygodnia.

Do momentu opuszczenia placu gry "Winiar" wykonał dwa ataki (nie skończył żadnego z nich) i przyjął 4 zagrywki rywali (75-procentowe przyjęcie dokładne).

W ostatnich latach Michał Winiarski ma sporo kłopotów z plecami, przez które opuścił wiele pojedynków. W styczniu 2016 roku przeszedł operację kontuzjowanej części ciała.

Aktualnie bełchatowianie (46 punktów) zajmują czwarte miejsce w tabeli PlusLigi z bilansem 16 zwycięstw i 5 porażek.

Czy PGE Skra Bełchatów wywalczy medal PlusLigi w sezonie 2016/2017?